1:2
3:1
- : -

FbC Jazzmani Žatec - Florbal Ústí B 8:5
3. Jan Volráb, 6. Ondřej Kuvík, 8. Jiří Hanzlík, 11. Jan Říha, 13. Ondřej Kuvík, 29. Ondřej Kuvík, 30. Jiří Hanzlík, 33. Jan Volráb - 6. Karel Hais, 9. Jaroslav Novák, 16. Petr Dunaj, 17. Jaroslav Novák, 35. Karel Hais; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Denis Ali 24 - David Pyskatý 14; po třetinách: 4:2, 1:2, 3:1;
36:00
35:10
Vyloučen hráč Jan Volráb družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nesportovní chování.
34:36
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Karel Hais bez asistence (8:5).
32:28
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Volráb, asistoval Ondřej Kuvík (8:4).
29:23
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jiří Hanzlík, asistoval Viktor Milyan (7:4).
28:33
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Jan Říha (6:4).
24:00
24:00
17:29
Vyloučen hráč Jonáš Bursík družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za zdržování hry.
16:19
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Novák, asistoval Karel Hais (5:4).
15:41
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Petr Dunaj, asistoval David Pyskatý (5:3).
12:42
12:00
12:00
10:24
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Říha, asistoval Jan Volráb (4:2).
08:21
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Novák, asistoval Lukáš Krušina (3:2).
07:11
05:39
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Jan Volráb (2:1).
05:13
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Karel Hais, asistoval Jaroslav Novák (1:1).
05:13
Vyloučen hráč Jan Simeon Kimmer družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za neuvedení v sestavě.
02:30
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jan Volráb, asistoval Jan Říha (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Jan Rubáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B:
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Michal Hotěk, Jan Vápeník, Jan Říha, Jan Volráb, Ondřej Kuvík