1:1
5:1
- : -

TJ Olympia Bruntál - FBC TIGERS PORUBA 7:3
12. Viktor Zatloukal, 23. Dominik Oltyán, 25. Dominik Oltyán, 27. Josef Černý, 30. Dominik Oltyán, 32. Aviram Snokrot, 35. Viktor Zatloukal - 9. Pavel Hůla, 14. Jan Kamenický, 36. Pavel Hůla; rozhodčí: Pavel Kelemen - Radek Černý; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Roman Skalický ? - Adam Vlček ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 5:1;
36:00
35:50
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Pavel Hůla, asistoval Adam Horák (7:3).
34:48
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Dominik Oltyán (7:2).
31:40
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Aviram Snokrot, asistoval Viktor Zatloukal (6:2).
29:37
Timeout FBC TIGERS PORUBA
29:37
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán bez asistence (5:2).
28:53
Vyloučen hráč Pavel Hůla družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání.
26:44
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Josef Černý, asistoval Jakub Lang (4:2).
24:34
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Viktor Zatloukal (3:2).
24:00
24:00
23:15
Vyloučen hráč Jákob Vajda družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání.
22:36
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán z trestného střílení (2:2).
14:37
Vyloučen hráč Štěpán Willaschek družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:21
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Jan Kamenický, asistoval Jákob Vajda (1:2).
12:00
12:00
11:28
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Aviram Snokrot (1:1).
11:24
Vyloučen hráč Jákob Vajda družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za špatné střídání.
08:02
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Pavel Hůla z trestného střílení (0:1).
05:11
04:40
Vyloučen hráč Aviram Snokrot družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kelemen a Radek Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TIGERS PORUBA:
00:00
Line-up domácích TJ Olympia Bruntál: brankář: Roman Skalický; hráči v poli: Jakub Lang, Josef Černý, Viktor Zatloukal, Dominik Oltyán, Matouš Slavík