2:0
1:5
- : -

FBC "BARBARIENS" H. Životice - FBK Škorpioni Ostrava 3:8
20. Vojtěch Janecký, 23. Jan Vaněk, 26. Jan Vaněk - 2. Denis Brázda, 5. Denis Brázda, 9. Martin Tioka, 30. Denis Brázda, 31. Denis Brázda, 32. Daniel Kováč, 36. Denis Brázda, 36. Karolína Jahnová; rozhodčí: Jakub Čermák - Radim Heiser; vyloučení: 1 + David Stiburek 5:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Bálintová ?, Vojtěch Janecký ? - Matěj Bosák ?; po třetinách: 0:3, 2:0, 1:5;
36:00
35:52
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Karolína Jahnová, asistoval Martin Klein (3:8).
35:31
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Denis Brázda bez asistence (3:7).
32:36
Vyloučen hráč Martin Tioka družstva FBK Škorpioni Ostrava na 2 minuty za sekání.
31:25
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Daniel Kováč, asistoval Martin Tioka (3:6).
30:20
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Denis Brázda, asistoval Jan Kapitánik (3:5).
30:20
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Janecký družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice
29:14
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Denis Brázda, asistoval Daniel Kováč (3:4).
25:33
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Jan Vaněk, asistoval Lukáš Hrstka (3:3).
24:14
Vyloučen hráč Daniel Kováč družstva FBK Škorpioni Ostrava na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:54
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Jan Vaněk, asistoval Lukáš Grussmann (2:3).
20:46
Vyloučen hráč David Stiburek družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 5 minut za hrubost.
19:58
Branku družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice vstřelil Vojtěch Janecký, asistoval Romana Paprskářová (1:3).
14:50
Vyloučen hráč Patrick Železný družstva FBK Škorpioni Ostrava na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:54
Vyloučen hráč Jan Vaněk družstva FBC "BARBARIENS" H. Životice na 2 minuty za sekání.
09:03
Vyloučen hráč Patrick Železný družstva FBK Škorpioni Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:48
Timeout FBC "BARBARIENS" H. Životice
08:48
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Martin Tioka bez asistence (0:3).
04:49
01:19
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Denis Brázda, asistoval Martin Klein (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Čermák a Radim Heiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Škorpioni Ostrava:
00:00
Line-up domácích FBC "BARBARIENS" H. Životice: brankář: Barbora Bálintová; hráči v poli: Jan Vaněk, Matěj Hedvíček, Romana Paprskářová, Alan Běluša, Lukáš Hrstka