1:2
1:1
- : -

TJ Sokol Kostelec na Hané - HK - SK Domaslavice 3:5
14. Jiří Drčka, 22. Jan Ježek, 36. Jiří Drčka - 6. Robert Kovařík, 12. Petr Fojtík, 20. Pavel Michna, 26. Vojtěch Peterek, 43. Vojtěch Kasper; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Blaha ? - Patrik Szczypka ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:1;
45:00
42:48
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Vojtěch Kasper, asistoval Filip Górny (3:5).
42:20
SK Domaslavice veľka šanca hráča samého na brankára
40:11
SK Domaslavice si drží stýl hry blokovania s protiútokmi. Prerušovanie hry čoraz častejšie
38:34
SK Domaslavice momentálne hrá viac v obrane. Chut na vyhranie je skor na strane TJ Sokol Kostelec na Hané - HK. Prerušenie hry je v tejto časti hry nízke.
35:33
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Jiří Drčka, asistoval David Krychtálek (3:4).
32:15
Viacej z hry zatím v 3.tretine má tím TJ Sokol Kostelec na Hané - HK ale SK Domaslavice majú strely taky z kterých múže padnout gól taky
30:00
30:00
27:52
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK si drží míč a opjet sa mu nedarí v záverečnej střele
26:41
Hrá sa už 5proti5 přesilovka nebola využitá
25:54
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval David Bojda (2:4).
25:50
Veľká šance pro TJ Sokol Kostelec na Hané - HK sřrelit gol zpred brány
24:36
Vyloučen hráč Lukáš Křivánek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za špatné střídání.
21:29
Tyč a nebezpečná střela pro TJ Sokol Kostelec na Hané - HK
21:04
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Jan Ježek, asistoval Dominik Hruban (2:3).
19:03
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Pavel Michna, asistoval Vojtěch Peterek (1:3).
17:58
Oslabenie SK Domaslavice zvládajú mimoobranného pásma ale 2 vječší šance dostat boli tiež
16:53
Vyloučen hráč Pavel Michna družstva SK Domaslavice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:46
Vyloučen hráč Tomáš Zapletal družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za sekání.
13:52
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Jiří Drčka, asistoval Tomáš Zapletal (1:2).
11:32
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Petr Fojtík, asistoval Lukáš Skulina (0:2).
10:25
Vyloučen hráč Jiří Drčka družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za špatné střídání.
08:56
SK Domaslavice sa drzí v útočím pasme ale vystrelil len 1x
08:03
Vyloučen hráč Jiří Drčka družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za sekání.
05:50
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Robert Kovařík, asistoval David Bojda (0:1).
02:38
Momentálny pomer střel na bránu 3:2. Tímu SK Domaslaviceé zatím chýbala při istých príležitostiach koncová strela