0:1
1:3
- : -

FBC ORCA KRNOV - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 1:8
33. František Šuly - 1. Jonáš Jančálek, 2. David Svoboda, 6. David Svoboda, 10. Jonáš Jančálek, 24. David Svoboda, 27. David Svoboda, 28. David Svoboda, 34. David Svoboda; rozhodčí: Andrej Bílek - Vít Morkes; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Václav Hradil ? - Mikuláš Kalina ?; po třetinách: 0:4, 0:1, 1:3;
36:00
33:38
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil David Svoboda, asistoval Alan Hovorič (1:8).
32:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil František Šuly, asistoval Prokop Golláň (1:7).
30:23
Vyloučen hráč Jonáš Jančálek družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
28:31
Vyloučen hráč Patrik Klepáč družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
27:19
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil David Svoboda, asistoval Jakub Zeman (0:7).
26:17
Timeout FBC ORCA KRNOV
26:17
26:00
Vyloučen hráč František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:06
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil David Svoboda, asistoval Benjamín Rašovský (0:5).
12:00
12:00
09:23
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jonáš Jančálek, asistoval Matěj Genzer (0:4).
09:13
Vyloučen hráč Adam Derka družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
05:58
01:45
00:40
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Vít Morkes.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Sokol Frenštát p.R.:
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Václav Hradil; hráči v poli: Jakub Kelemen, Petr Rožnovský, Tomáš Fridel, Alexandr Slejška, Jan Kaufman