2:4
0:1
- : -

TJ Olympia Bruntál - 1. SFK Havířov 3:9
1. Dominik Oltyán, 13. Dominik Oltyán, 16. Viktor Zatloukal - 2. Radek Stolárik, 4. Alex Foltyn, 7. Radek Stolárik, 12. Vojtěch Petřík, 14. Radek Stolárik, 15. Jan Chudoba, 22. Ondřej Matzner, 24. Radek Stolárik, 31. Ondřej Pluhař; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Roman Skalický ? - Erik Beza ?; po třetinách: 1:4, 2:4, 0:1;
36:00
34:00
Vyloučen hráč Matouš Slavík družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za sekání.
30:33
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Ondřej Pluhař, asistoval Adam Chlebík (3:9).
24:00
24:00
23:23
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Ondřej Matzner (3:8).
21:34
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Ondřej Matzner, asistoval Alex Foltyn (3:7).
19:40
Vyloučen hráč Viktor Zatloukal družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za sekání.
15:58
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Jakub Lang (3:6).
14:04
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Jan Chudoba, asistoval Adam Kolodziej (2:6).
13:35
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Alex Foltyn (2:5).
12:04
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán bez asistence (2:4).
12:00
12:00
11:13
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Vojtěch Petřík, asistoval Ondřej Matzner (1:4).
09:08
Vyloučen hráč Aviram Snokrot družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za sekání.
06:28
03:20
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Alex Foltyn, asistoval Radek Stolárik (1:2).
01:25
00:10
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Viktor Zatloukal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Bienek a Tomáš Kluska.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SFK Havířov: brankář: Erik Beza; hráči v poli: Jan Zaoralek, Vojtěch Petřík, Radek Stolárik, Alex Foltyn, Ondřej Matzner
00:00
Line-up domácích TJ Olympia Bruntál: brankář: Roman Skalický; hráči v poli: Jakub Lang, Josef Černý, Viktor Zatloukal, Dominik Oltyán, Matouš Slavík