3:1
2:1
- : -

FBC Vipers Most - Florbal Chomutov B 6:2
1. Jakub Netušil, 20. Jakub Netušil, 21. Adam Pelikán, 27. Matěj Zienert, 31. Jakub Netušil, 42. Matěj Zienert - 23. Adam Gondek, 44. Patrik Karger; rozhodčí: Kamil Neuman - Jiří Hlavatý; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Dan Zápotocký 13 - Jakub Gaier 18; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:1;
45:00
Střely ve třetí třetině: Most 7, Chomutov 7
45:00
Střely celkem: Most 24, Chomutov 15
45:00
43:25
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Patrik Karger, asistoval Jakub Steklý (6:2).
41:18
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert bez asistence (6:1).
39:54
Vyloučen hráč Miroslav Nodl družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za bránění ve hře.
30:23
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jakub Netušil, asistoval Matěj Zienert (5:1).
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: Most 11, Chomutov 4
30:00
26:32
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Jakub Netušil (4:1).
22:43
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Adam Gondek, asistoval David Mikulec (3:1).
20:03
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Adam Pelikán, asistoval Tomáš Barna (3:0).
19:20
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jakub Netušil, asistoval Radek Babák (2:0).
15:00
15:00
Střely v první třetině: Most 6, Chomutov 4
15:00
12:51
Vyloučen hráč Tomáš Barna družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
00:20
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jakub Netušil, asistoval Tomáš Barna (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Neuman a Jiří Hlavatý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B: brankář: Jakub Gaier; hráči v poli: Jakub Steklý, Tomáš Kučera, Patrik Karger, Šimon Fillinger, Karin Binková
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Dan Zápotocký; hráči v poli: Patrik Nachmüller, Michal Pešek, Jakub Netušil, Adam Pelikán, Tomáš Barna