0:2
1:4
- : -

Florbal Teplice B - Florbal Ústí C 2:6
9. Ondřej Kus, 35. Adam Betka - 26. Martin Tůma, 27. Martin Tůma, 33. Martin Tůma, 36. Martin Tůma, 38. Martin Tůma, 45. Martin Stejskal; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Jan Vacín; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Daniel Weiss 21 - Radek Syrový 27; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:4;
45:00
44:59
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Martin Stejskal, asistoval Jiří Chvojka (2:6).
44:59
Poslední gól střílí někdo jiný než Tůma
42:54
Michal Novotný ze sebe udělal sloup a Šifalda z Ústí se od něj odrazil.
42:53
Vyloučen hráč Michal Novotný družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za bránění ve hře.
40:30
Tento match můžeme přejmenovat na Florbal Teplice B verus Martin Tůma
37:36
Tůma školí !!! Sám obešel dva beky Teplic a sám před Weissem mu posílá míček k tyči
37:35
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Martin Tůma, asistoval Jiří Chvojka (2:5).
35:24
Teď si hráči Ústí rozebrali obranu Teplic a poslední kdo se dotknul míčku byl opět . . . .
35:23
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Martin Tůma, asistoval Martin Stejskal (2:4).
34:21
Teprve druhá střela Teplic na branku znamená snižující gól. A třeba je to nakopne
34:20
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Adam Betka, asistoval Tomáš Weiss (2:3).
32:03
Tři góly Ústí a Tůma má hatrick
32:02
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Martin Tůma bez asistence (1:3).
30:00
30:00
Na střely po druhé třetině 7:9 pro hosty
30:00
29:59
Tato třetině je ze strany domácích špatná. Přestali běhat, rozehrávaj složitě a dělaj u toho chyby
28:30
Světlý okamžik Teplic. Slavek Weiss prošel celým hřištěm, ale orazítkoval pouze břevno golmana Syrového a jeho dorážku už golman chytil
26:04
25:01
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Martin Tůma bez asistence (1:1).
22:30
V těchto fázích jakoby Teplicím došly síly a drží je svými skvělými zákroky golman Dan Weiss
15:00
15:00
Hezkej zápas v kterém zatím tahají za nitky spíše domácí hráči. I střelecky jsou velice aktivní Teplice a vedou na střely 16:7
15:00
08:04
A ze střelecké aktivity Teplic se zrodil i první gól. Po střele Derky golman míček neudržel a Kus v pohodě doráží
08:03
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil Ondřej Kus, asistoval Jakub Derka (1:0).
06:30
Tento zápas je o něčem jiném než předchozí. Teplice jsou zatím střelecky aktivnější, ale většinou to jsou střely z uctivé vzdálenosti, které golmanovi Ústí nedělaj problémy