0:1
0:2
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník - FBC ROKYCANY 1:5
12. Kateřina Veverková - 5. Pavlína Škardová, 10. Lucie Lomozová, 17. Kristýna Šlehoferová, 33. Kateřina Studeníková, 34. Lucie Horáková; rozhodčí: Tomáš Joska - Lukáš Recht; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Veronika Třísková ? - Martina Vlčková ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:2;
36:00
35:59
Na závěr posekala Nezbedová, poslední minuty si tak odsedí na trestné lavici. Utkání za nedlouho skončí, Děkujeme za sledování onlinu. Připomínáme, že naše holky čeká od 16:00 druhý zápas
35:40
Vyloučen hráč Tereza Nezbedová družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za sekání.
33:15
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lucie Horáková, asistoval Tereza Sklenářová (1:5).
32:49
Timeout FBC ROKYCANY
32:49
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Kateřina Studeníková, asistoval Pavlína Škardová (1:4).
30:37
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník
29:00
Brabcová vyhazuje míček, aby zajistila svému týmu čas na vystřídání
24:20
Halou se nese libozvučný zvuk houslí. Hráčka s číslem 9 Sára Krausová zahrála symfonii mezi nohama Rokycany
16:20
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Kristýna Šlehoferová, asistoval Kateřina Studeníková (1:3).
11:47
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Kateřina Veverková, asistoval Alžběta Brabcová (1:2).
10:30
Vyloučen hráč Natálie Procházková družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
09:55
Faul na Procházkovou, ale střela nekončí golem
09:11
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lucie Lomozová, asistoval Pavlína Škardová (0:2).
07:40
Navrkalová si povodila dvě soupeřky, akce však končí faulem
05:50
Právě jsme se ocitli ve fotbalovém svatostánku, kdy Kasíková odcentrovala míček na soupeřovu půlku
04:20
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Pavlína Škardová, asistoval Kristýna Šlehoferová (0:1).
04:20
Škardová využila závaru před bránou a míček očima dotlačila za brankovou čáru
00:41
Holíková posekala, anglický trávník byl oceněn nájezdem
00:20
Trestné střílení družstva FBC ROKYCANY neproměnil Lucie Lomozová.
00:01
Dobrý den, vítejte u on-line přenosu z 3.ligy žen, kde se utká domácí Rakovník proti týmu z Rokycan. Onlinem Vás provede má maličkost, tak se pohodlně usaďte, utkání za chviličku začne.