1:5
2:1
- : -

FBC Honey Badgers F-M - Z.F.K. Petrovice D 3:9
16. Tomáš Vežranovský, 27. Vojtěch Gřundel, 29. Ivan Valigura - 3. Martin Vlček, 4. Michal Kačor, 11. Jakub Palowski, 16. Roman Ochodek, 17. Martin Vlček, 18. Michal Kačor, 19. Ondřej Gabzdyl, 22. Martin Vlček, 31. Martin Vlček; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Blabla ? - Pavel Kulla ?; po třetinách: 0:3, 1:5, 2:1;
36:00
35:12
Vyloučen hráč Ondřej Gabzdyl družstva Z.F.K. Petrovice D na 2 minuty za blokování hokejky.
30:13
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Martin Vlček, asistoval Petr Pryszcz (3:9).
28:06
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Ivan Valigura, asistoval Tomáš Vežranovský (3:8).
26:47
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Alexander Román (2:8).
24:00
24:00
21:41
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Martin Vlček, asistoval Michal Kačor (1:8).
18:56
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Ondřej Gabzdyl, asistoval Jakub Palowski (1:7).
17:17
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Michal Kačor, asistoval Vojtěch Mrkva (1:6).
16:17
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Martin Vlček, asistoval Roman Ochodek (1:5).
15:40
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Vojtěch Gřundel (1:4).
15:16
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Roman Ochodek, asistoval Vojtěch Mrkva (0:4).
12:00
12:00
11:25
Vyloučen hráč Ivan Valigura družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za špatné střídání.
10:34
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Jakub Palowski, asistoval Ondřej Gabzdyl (0:3).
03:40
Branku družstva Z.F.K. Petrovice D vstřelil Michal Kačor, asistoval Roman Ochodek (0:2).
02:04
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice D:
00:00
Line-up domácích FBC Honey Badgers F-M: brankář: Jiří Blabla; hráči v poli: Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Daniel Žurek, Michal Szczotka