0:7
4:4
- : -

FBC Došwich Milevsko - Prague Tigers 7:11
1. Daniel Hrůza, 5. Václav Strouhal, 14. Jakub Štván, 46. Petr Dolejš, 49. Adam Černý, 50. Adam Černý, 57. Petr Dolejš - 22. Jakub Štellner, 23. David Koudelka, 25. David Koudelka, 27. David Koudelka, 29. Jakub Škrdla, 31. Jakub Škrdla, 36. David Sgall, 52. Jakub Škrdla, 53. David Koudelka, 55. Martin Hort, 57. Jakub Štellner; rozhodčí: Petr Holeček - Miroslav Janošťák; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 77; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 7, Petr Šimák 9 - Jiří Kuchař 28; po třetinách: 3:0, 0:7, 4:4;
60:00
Střely ve třetí třetině: Domácí - 11, Hosté - 13
60:00
Komentář trenéra hostů: "Dnes jsme se rozjížděli pomalu, ale nakonec přeci jen rozjeli. Za zmínku stojí, že 50 min. padaly góly do jedné branky. Jsem rád za přesilovky, které nám v poslední době nešly a dnes na 100%. Děkujeme domácím za pěkné utkání. "
60:00
Komentář trenéra domácích: "Velmi divoký zápas. Z naší strany nepovedená druhá třetina. Ve třetí jsme dotáhli na rozdíl jednoho golu. Kluci bojovali, ale museli jsme otevřít hru a soupeř nás potrestal. Velká pochvala hráčům za první a třetí třetinu. Děkuji soupeři a divákům za zápas. "
60:00
56:35
Rychlá odpověď hostů a máme to opět o 4.
56:34
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Jakub Škrdla (7:11).
56:05
Petr Dolejš v situaci 2 na 1 nechytatelnou ranou pod štangli.
56:04
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Václav Strouhal (7:10).
54:14
Hort skoruje pod ležícího Šimáka
54:13
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hort, asistoval Jakub Štellner (6:10).
52:07
Hosté využívají přesilovku po krásné kombinaci do odkryté klece.
52:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Jakub Škrdla (6:9).
51:21
Vyloučen hráč Lukáš Trojáček družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
51:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Martin Hort (6:8).
49:43
Máme tu další gól z hole domácího Černého. A drama je na světě. Tribuny se probouzejí!
49:42
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (6:7).
48:32
Jooo konečně to ten kluk prolomil - Adam Černý nekompromisně
48:31
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Lukáš Trojáček (5:7).
48:11
Domácí opět v šanci ale nic.
45:28
Máme tu snížení. Atmosféra houstne a emoce gradují! Hráči si nedarují ani milimetr.
45:27
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Martin Dolejš (4:7).
42:30
Domací se snaží se zápasem něco udělat. Hra se přelévá sem a tam.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Šimák družstva FBC Došwich Milevsko
40:00
40:00
Počet diváků 77. Děkujeme a zdravíme Pájíka Procházku.
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Domácí - 11, Hosté - 8
37:56
Zpráva od statistiků: Dosavadních 7 střel hostů stačilo na 7 gólů. To je produktivita!
35:51
To není možné! Dolejš trefuje další tyč. Borec z Práglu to má dobře postavené.
35:20
Přestože se hra domácích mírně zlepšila, tak goly dávají stále hosté.
35:19
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall, asistoval David Koudelka (3:7).
33:30
Uuuu Váša Strouhal trefuje tyč!
32:32
Vyloučen hráč David Koudelka družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:19
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Martin Soukup (3:6).
30:19
A Škrdla po druhé. Nyní po celkem hezké standardce. Tvrdík nic neviděl.
28:49
Škrdla to vzal na sebe a střelou na zadní tyč se prosazuje.
28:44
27:55
Petr Dolejš v hezké akci. Brankář kryje.
27:08
Tak to je otočka. Domácí jsou asi ještě v šatně.
26:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Vojtěch Řádek (3:4).
26:27
Černý je dnes nějaký vyčpělý, zkouší to, ale zatím nic většího si nevytvořil.
24:45
A je srovnáno! Zlepšená hra hostů jim nese ovoce v podobě gólů.
24:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval David Sgall (3:3).
22:45
Tygři jsou po druhém gólu hodně v laufu a jsou teď lepším týmem.
22:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Miloslav Stránský (3:2).
21:42
Fridrich v obrovské šanci, ale scházela přesnost.
21:03
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval David Sgall (3:1).
21:03
Hosté využívají přesilovku střelou těsně o horní tyč.
20:20
Vyloučen hráč Adam Fridrich družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely v úvodní části: Domácí - 13, Hosté - 6
19:43
Tvrdík domácí teď opět podržel. Dobrá střela od mantinelu, kterou vyrazil.
15:54
Domácí Černý dvakrát v obrovské šanci. Obě celkem zbrklé a tak bez úspěchu. Brankář pozorný
14:14
Dan Hrůza celkem rychle připravil domácí o přesilovku, když loktem poslal protihráče za mantinel.
14:13
Vyloučen hráč Daniel Hrůza družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hrubost.
13:55
Vyloučen hráč David Koudelka družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
13:08
Rychlé využití přesilovky! Střela Koubka příklepem k tyči.
13:07
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Štván, asistoval Václav Strouhal (3:0).
12:40
Vyloučen hráč Mikuláš Nebřenský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
10:52
Hráč hostí č. 9 hraje trochu jako prasátko. Dva dojezdy po sobě
08:04
Zvoní tyč Tvrdíkovy brány.
07:36
Výborný zákrok Tvrdíka, který si střelu našel v chumlu hráčů.
06:56
Hezká šance hostů, střela šla ale mimo
05:30
Zatím sledujeme herně vyrovnaný začátek, ale na goly je to jinak.
04:06
A máme tu druhý gol domácích. Trochu přihrávka na slepici, ale prošla a Váša Strouhal zakončil mezi nohy.
04:05
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Fridrich (2:0).
02:35
Šance hostů, ale neskutečně pomalým přístupem ji útočník z Prahy probendil.
00:26
To je úvod. Krásná přihrávka Petra Dolejše do brejku Danu Hrůzovi
00:25
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Daniel Hrůza, asistoval Petr Dolejš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Miroslav Janošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Jiří Kuchař; hráči v poli: Jiří Líbal, Jakub Vaněk, Radek Molinek, Michal Novák, Ondřej Kasan
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Lukáš Trojáček, Marek Čáp, Martin Dolejš, Daniel Hrůza, Petr Dolejš