3:3
3:2
- : -

Florbal Teplice - ASK Lovosice - LFP 6:6
15. Lukáš Konárek, 22. Vojtěch Bratschaedl, 24. Jan Karafiát, 25. Samuel Olexa, 25. Tobiáš Tychler, 31. Martin Dudek - 10. Patrik Bouša, 15. Tomáš Hladký, 18. Patrik Bouša, 22. Tomáš Hladký, 25. Tomáš Hladký, 33. Tomáš Hladký; rozhodčí: Lukáš Čech - Lukáš Pekárek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Vít Jablonský 18 - Radek Špiřík 18; po třetinách: 0:1, 3:3, 3:2;
36:00
32:34
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Hladký bez asistence (6:6).
30:33
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Dudek, asistoval Filip Bureš (6:5).
24:34
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tobiáš Tychler bez asistence (5:5).
24:24
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Hladký, asistoval Matěj Prchlík (4:5).
24:14
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Samuel Olexa, asistoval Jan Karafiát (4:4).
24:00
24:00
23:11
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Matěj Dolejší (3:4).
22:40
Vyloučen hráč Miroslav Pizúr družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:15
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Bratschaedl bez asistence (2:4).
21:06
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Hladký, asistoval Jessica Kabelková (1:4).
17:38
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Patrik Bouša, asistoval Adam Pfeifer (1:3).
14:37
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Hladký, asistoval Adam Pfeifer (1:2).
14:19
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Konárek bez asistence (1:1).
12:00
12:00
09:58
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Patrik Bouša, asistoval Jessica Kabelková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Radek Špiřík; hráči v poli: Lukáš Roneš, Petr Šebek, Matyáš Bartyzal, Patrik Bouša, Jan Vokál