2:2
2:0
- : -

TJ Slovan Havířov - 1.MVIL Ostrava 6:2
4. Jan Brija, 11. Filip Kočí, 19. Jan Brija, 22. Marek Krmášek, 33. Filip Kočí, 33. Matěj Kravčík - 21. Milan Sirý, 24. Jan Hinčica; rozhodčí: Lukáš Toman - Andrej Bílek; vyloučení: 3:3 + Vojtěch Kořínek OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Hloušek ? - Filip Puzoň ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:0;
36:00
34:06
Vyloučen hráč Václav Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
32:17
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Ondřej Kravčík (6:2).
32:08
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Kočí, asistoval Kryštof Fusek (5:2).
27:56
Vyloučen hráč Šimon Bartoš družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:35
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jan Hinčica, asistoval Velen Hlavatý (4:2).
22:05
Vyloučen hráč Jan Kafna družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
21:00
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Krmášek, asistoval Václav Kyc (4:1).
20:12
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Milan Sirý, asistoval Lukáš Uherek (3:1).
18:21
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Brija bez asistence (3:0).
14:28
Vyloučen hráč Milan Sirý družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
14:28
Vyloučen trenér Vojtěch Kořínek družstva 1.MVIL Ostrava - osobní trest.
14:06
Vyloučen hráč David Rada družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:10
Vyloučen hráč Vojtěch Rajnošek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
10:40
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Kočí, asistoval Jakub Hloušek (2:0).
03:04
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Brija, asistoval Kryštof Fusek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Toman a Andrej Bílek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: Jaroslav Kaprál, Jan Kafna, Lukáš Uherek, Tomáš Elbl, Tomáš Tonka
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: David Hloušek; hráči v poli: David Rada, Matěj Šupík, Václav Kyc, Šimon Bartoš, Kryštof Červený