3:1
2:3
- : -

FBC PORUBA SHARKS - FBC Honey Badgers F-M 5:4
13. Karel Spáčíl, 20. Zdeněk Bajgar, 23. Jaroslav Hegr, 28. Tomáš Hašek, 36. Jaroslav Hegr - 14. Vojtěch Gřundel, 30. Vojtěch Gřundel, 31. Tomáš Vežranovský, 33. Ivan Valigura; rozhodčí: Šimon Jeřábek - Vojtěch Krhovják; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Pavel Hučík ? - Jiří Blabla ?; po třetinách: 0:0, 3:1, 2:3;
36:00
35:59
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Jaroslav Hegr, asistoval Filip Machálek (5:4).
32:45
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Ivan Valigura, asistoval Tomáš Tobola (4:4).
30:12
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Václav Štrbák (4:3).
29:15
Martin Adámek se za potlesku na otevřené scéně vydal spravit mantinel. Povedlo se mu to vskutku brilantně! Martine, DÍKY!!
29:11
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Václav Štrbák (4:2).
27:49
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Tomáš Hašek, asistoval Karel Spáčíl (4:1).
24:00
24:00
22:24
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Jaroslav Hegr, asistoval Karel Spáčíl (3:1).
22:15
Vyloučen hráč Daniel Žurek družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
19:06
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Zdeněk Bajgar, asistoval Filip Machálek (2:1).
18:59
Vyloučen hráč Radek Měrka družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
14:40
Péťovi Brumkovi to dneska na časomíře jde opravdu skvěle! Kdyby mu to tak šlo i na hřišti...
13:40
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Michal Szczotka (1:1).
12:32
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Karel Spáčíl, asistoval Adam Pavlát (1:0).
12:00
12:00
06:00
Vyloučen hráč Adam Pavlát družstva FBC PORUBA SHARKS na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Jeřábek a Vojtěch Krhovják.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Jiří Blabla; hráči v poli: Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Michal Szczotka, Tomáš Vežranovský, Radek Měrka