1:1
1:3
- : -

Bulldogs Brno - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:7
8. Michal Valachovič, 39. Jan Svoboda, 44. Rudolf Brucháček - 9. Ondřej Hurt, 12. Ondřej Hurt, 14. Tomáš Dibelka, 25. Lukáš Dubský, 47. Lukáš Dubský, 54. Lukáš Kašpar, 60. Kryštof Sedláček; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Michal Bartoň 25 - Filip Čermák 22; po třetinách: 1:3, 1:1, 1:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 8, hosté 8
60:00
Komentář trenéra domácích Miroslava Vybírala: Dnes bylo znát, že jsme měli v nohou těžký zápas. Hráčům se nedá odepřít bojovnost a chtíč vyhrát, čeho si velmi vážím! Z chyb se ponaučíme a v dalších zápasech budeme silnější. Děkuji soupeři za utkání a hráčům za výborný víkend!
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Hendricha: Dnes diametrální rozdíl oproti včerejšímu zápasu. Jsme rádi, že kluci plnili pokyny tak jak měli a došli jsme si pro vítězství. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Kryštof Sedláček, asistoval Michael Řehák (3:7).
58:15
Hosté drží míček za bránou a domácí se nemůžou dostat do závěrečného tlaku
57:24
Domácí hrají bez gólmana
55:21
I domácí se nyní usadili na své útočné polovině a jsou více na míčku, 100% šance z toho ale ještě nebyla
53:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Adam Kocián (3:6).
46:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (3:5).
45:34
Hra se na obou stranách přiostřuje, nikdo nechce prohrát jediný souboj
43:58
Domácí tento gól velmi nabudil a hned jsme viděli další šanci, tentokrát nevyužitou
43:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Rudolf Brucháček, asistoval Filip Antel (3:4).
41:58
Svoboda se dobře uvolnil na hranici velkého brankoviště, jeho střelu ale Čermák chytá
38:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Svoboda, asistoval Lukáš Vychodil (2:4).
38:40
Svoboda si zkušeně Čermáka položil a forhandem zakončuje
37:27
První větší šanci po chvíli má Sparta, konkrétně Řehák, jeho střela ale končí vysoko nad bránou
30:58
Vyloučen hráč Kryštof Sedláček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
30:58
Vyloučen hráč Lukáš Dubský družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:14
Rozhodčí signalizuje vyloučení, fanoušci hlasitě upozorňují na nedostatečný počet hráčů na hřišti
24:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Matěj Eisenkolb (1:4).
24:45
Nikým nehlídaný Dubský zvyšuje náskok Sparty na 3 góly
22:33
Bartoň předvedl další dobrý zákrok, hlavně díky němu je skóre stále stejné
21:09
Na míčku zatím spíše Bulldogs, Sparta teď zahrozila z protiútoku, střílí ale vedle brány
16:20
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:07
Benko se teď po kličce dostal až ke střele, Čermák chytá
13:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Jan Vochyán (1:3).
13:06
Dibelka trefuje z výšky a zvyšuje na 3:1 pro Spartu
12:35
Velká šance Bulldogs vyrovnat, ani z dorážky ale nic nebylo
11:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt bez asistence (1:2).
08:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Lukáš Dubský (1:1).
08:16
Bulldogs teď za svojí obranou zapomněli Hurta a ten vyrovnává na 1:1
07:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič, asistoval Jan Černovický (1:0).
06:23
Pěkná rozehrávka Sparty, poslední nahrávka byla ale ztečovaná, ze vzduchu ji tak do brány nikdo nedorazil
05:53
Černovický dobře vystihl protiútok hostů, z následné protiakce ale vznikla jen střela mimo bránu
03:25
Sparta měla standardní situaci na hranici velkého brankoviště, po nebezpečné situaci skončil v bráně ale jen jeden z hráčů hostujícího týmu
02:51
Chybu v rozehrávce Sparty domácí nevyužívají
02:08
Brucháček se tlačil do zakončení, jeho střela ale byla zblokovaná hostující obranou
01:13
Po přečíslení 2 na 1 střílel Vochyán, brankář domácích chytá
00:01
Úvodní vzhazování vyhrávají hosté a hned se pouštějí do rozehrávky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Jan Vochyán, Daniel Fišer, Šimon Špaček, Adam Šimek, Tomáš Dibelka
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Michal Bartoň; hráči v poli: Filip Antel, Jan Benko, Jan Černovický, Michal Valachovič, Jakub Laus