0:0
4:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov - 1. FbK Tábor 5:1
14. Matyáš Sirotek, 34. Samuele Mazzola, 34. Patrik Matys, 37. Matyáš Sirotek, 41. Jakub Niček - 12. Lukáš Holub; rozhodčí: David Podařil - Martin Draxler; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Šítal ? - Jakub Holub ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 4:0;
45:00
43:37
Vyloučen hráč Samuele Mazzola družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov na 2 minuty za špatné střídání.
40:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Jakub Niček, asistoval Samuele Mazzola (5:1).
37:24
Vyloučen hráč Samuele Mazzola družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov na 2 minuty za sekání.
36:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Patrik Matys (4:1).
33:42
33:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Patrik Matys, asistoval Jakub Niček (3:1).
33:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Samuele Mazzola, asistoval David Dvořáček (2:1).
30:00
30:00
23:51
Vyloučen hráč Jiří Chmelař družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
13:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Šimon Petr Hladík (1:1).
11:06
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Holub bez asistence (0:1).
11:00
Vyloučen hráč Michael Šťovíček družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Podařil a Martin Draxler.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor:
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Samuele Mazzola, David Dvořáček, Jakub Šimek, Jakub Šuster, Šimon Petr Hladík