1:0
2:1
- : -

Tatran Střešovice - Kanonýři Kladno modří 4:1
7. Matyáš Padevět, 25. Martin Krejčí, 44. Vojtěch Klápa, 45. Matouš Mlejnek - 40. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: Tomáš Chleborád - David Vosála; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 22 - Libor Domkař 29; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:1;
45:00
Střely na branku ve 3. třetině: Tatran: 11; Kladno: 7
45:00
Komentář trenéra Tatranu: Oboustranně kvalitní utkání, kde se bojovalo až do poslední chvíle. Kluci předvedli výborný a koncentrovaný výkon a zaslouženě berou 3 body. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra Kladna J. Buka: Zápas brankářů. Tatran měl mnohem lepší vstup do zápasu a my byli rádi, že se držíme na dostřel. Postupně jsme zkvalitnili hru s míčkem, ale selhali jsme v koncovce.
45:00
44:35
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matouš Mlejnek (4:1).
43:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Jiří Calda (3:1).
42:49
Timeout Kanonýři Kladno modří
39:24
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Matěj Čika (2:1).
36:49
Vyloučen hráč Jan Trkovský družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za hra bez hokejky.
34:19
Vyloučen hráč Ondřej Sihelský družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
Střely na branku ve 2. třetině: Tatran: 12; Kladno: 10
30:00
24:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Krejčí, asistoval Tomáš Kuchyňa (2:0).
15:00
15:00
Střely na branku v 1. třetině: Tatran: 10; Kladno: 6
15:00
06:48
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Padevět, asistoval Martin Pretl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno modří: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Filip Molhanec, Jakub Svoboda, Matouš Mlejnek, Matyáš Bachmaier, Matěj Zíka
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Vít Hrbáček, Jakub Pluhař, Petr Jedlička, Adam Kučera, Matěj Švarc