1:1
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Kanonýři Kladno 5:2
3. Tomáš Vlček, 7. Matěj Šrámek, 22. Adam Stejskal, 47. Vladimír Buzický, 60. David Jánský - 2. Daniel Šebela, 22. Hugo Hübner; rozhodčí: Václav John - Miroslav Tomeš; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Daniel Dolák 13 - Libor Domkař 14; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:0;
60:00
Střely na branku: Slavia 8 - Kladno 4
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Dnes to byl dost často více boj než pohledný florbal. Herně se nám nevyvedla druhá třetina, což jsme napravili v poslední části, kdy jsme kromě oslabení zvrat nepřipustili. Díky soupeři na vyrovnaný zápas, pořadatelům za pomoc a divákům za podporu. 6 bodů z víkendu si velice ceníme.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jana Buka): Měli jsme velmi dobrý vstup do zápasu, kdy jsme dokázali držet míček v útočném pásmu a vytvářet si šance. Bohužel jsme v průběhu zápasu začali hrát zbrkle a tvořili brejky pro soupeře. Celý víkend jsme se navíc trápili v koncovce (přesnost a pohotovost zakončení) a v řešení finálních situací.
60:00
59:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Jánský z trestného střílení (5:2).
52:32
Vyloučen hráč David Jánský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra bez hokejky.
49:50
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil Matyáš Bachmaier.
49:50
Bachmaier vystihl rozehrávku domácích a šel jsem na Doláka. I přes faul dokázal zakončit, ale DOlák chytá. KVůli faulu dostal ještě druhou šanci z trestného střílení, ale i to zůstalo neproměněno
49:19
Hosté vyhazují
49:10
Vyloučen hráč Tomáš Bubeník družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
49:10
Domácí si zahrajou další přesilovku
48:21
Dolák chytá několik nebezpečných střel hostů
46:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vladimír Buzický, asistoval Šimon Dubský (4:2).
38:33
Kladno hraje deštník a snaží se najít finální krosovku. Slavie však skvěle brání.
37:33
Vyloučen hráč Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:33
Med přehnal svůj důraz a jde si sednout. V NHL by to ale byl nádherný hit a jeho idol Brent Burns by ho jistě pochválil.
36:29
Bachmaierův neskutečný průnik slávistickou obranou. Bohužel pro hostujícího forwarda to neskončilo gólem.
35:34
Domácí hrají velice tvrdě
34:23
Vlček našel fantastickou zadovkou volného Soukupa, kterého vychytal brankář hostů.
34:10
Dolák si udělal z brány neprostupnou zeď.
33:23
Buzický zamakal do obrany a poté vyslal pohlednou přihrávku na Patrika Meda, který střílí jen do pupku brankáře hostů.
31:03
Monster save by Dolák. Je vidět, že Dolák viděl nedávný zákrok Tuukky Raska z Bostonu.
30:47
Reprezentant Bachmaier opět do tyče.
30:23
Soukup parádně vystihl přihrávku na střed.
28:54
Dnes nastupuje hodně dorostenců na obou stranách, zatím si vedou slušně.
27:01
Pilíkovo nahazovaný míč až do oblak, ještě že tu máme strop.
24:29
Bachmaier trefil pouze tyčku.
21:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Hugo Hübner, asistoval Matyáš Bachmaier (3:2).
21:44
Následně využitá přesilovka Kladna.
21:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal bez asistence (3:1).
21:21
Stejskal z pozice beka na výletě a na několikátou dorážku dává tzv. shorthanded gól.
20:13
Vyloučen hráč Adam Hašek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
20:13
Hašek asi jel do Mountfieldu pro sekačku. Vyloučení bez debat.
18:35
Další tyč po Stejskalově střele. Zdá se, že hostující gólman si to dnes dobře postavil.
17:21
Ježek vyvezl balón z obranného pásma a nahrál po lajně Beštovi, který našel krosem Jánského a ten trefil bohužel pro domácí jen tyč.
16:01
A opět skvělý Dan Dolák.
15:37
Dolák předvedl fantastický zákrok proti Balvínovi.
14:01
Šrámek se dostal pod obrovský tlak a hasit to za něj musel dorostenec Ježek.
13:05
Dubský fantasticky odebral balónek a založil protiútok ve kterém Voříšek nezpracoval skákající balónek.
12:36
Stejskalovo střela z pravé strany jen do připraveného bloku.
12:00
Šebelovo průnik do středu končí nepřesnou střelou.
09:37
V dnešním utkání vidíme souboj dvou juniorských reprezentantů. Na straně hostující kapitán Bachmaier a na straně druhé domácí gólman Daniel "Doláček" Dolák.
06:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Šrámek, asistoval Matouš Bešta (2:1).
06:57
Bešta nahrál a Šrámek proměňuje. Jednoduchá, pohledná akce.
05:39
Na míčku zatím více hostující Kladno, avšak Slavie skvěle brání.
02:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Adam Stejskal (1:1).
02:39
Stejskal vystřelil od půlky a Vlček svým typickým způsobem tečuje.
01:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniel Šebela, asistoval Tomáš Bubeník (0:1).
01:18
Tam je vymeteno, Šebela přesně trefil levou horní šibenici a ulehčil tak uklízečce práci.
00:30
Molhanec střílí mimo bránu.
00:01
Úvodní buly pro domácí Slavii.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Filip Molhanec, Matyáš Bachmaier, Vojtěch Balvín, Jakub Svoboda, Hugo Hübner
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Adam Hašek, Petr Pacanda, Matěj Soukup, Adam Stejskal, Tomáš Vlček
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u zápasu juniorské ligy mezi FBŠ Slavia Plzeň a Kanonýři Kladno. Doufáme, že se budete bavit.