1:3
5:3
- : -

Florbalová škola Plzeň oranžoví - GO - GO Horšovský Týn 6:6
7. Patrik Hranáč, 18. Robert Polanský, 20. Filip Vavrík, 23. Vítek Vyčíchlo, 25. Vítek Vyčíchlo, 26. Vítek Vyčíchlo - 8. Tomáš Konopík, 10. Tomáš Konopík, 13. Jan Jareš, 14. Tomáš Konopík, 16. Tomáš Konopík, 23. Tomáš Konopík; rozhodčí: Karel Hencl - Matyáš Ehm; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Filip Černý ? - Kryštof Nedvěd ?; po třetinách: 1:3, 5:3;
25:45
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Vítek Vyčíchlo, asistoval Jan Adamčík (6:6).
24:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Vítek Vyčíchlo bez asistence (5:6).
24:09
Timeout GO - GO Horšovský Týn
22:59
22:55
Timeout Florbalová škola Plzeň oranžoví
22:32
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Tomáš Konopík, asistoval Jan Nedvěd (3:6).
19:45
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Filip Vavrík bez asistence (3:5).
17:11
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Robert Polanský, asistoval Vítek Vyčíchlo (2:5).
15:49
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Tomáš Konopík, asistoval Ondřej Tauer (1:5).
13:34
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Tomáš Konopík, asistoval Jan Jareš (1:4).
13:00
13:00
12:36
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Jan Jareš, asistoval Tomáš Konopík (1:3).
09:44
07:55
06:25
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Patrik Hranáč, asistoval Vítek Vyčíchlo (1:0).
05:50
Vyloučen hráč Lukáš Řeboun družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hencl a Matyáš Ehm.
00:00
00:00
Line-up hostů GO - GO Horšovský Týn:
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň oranžoví: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Martin Benedikt, Karel Altman, Jakub Jíša, Jan Adamčík, Václav Vápeník