1:3
1:4
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FbC Sokol Předměřice n/L 2:7
16. Anthony Michael Bartoň, 32. Matyáš Havrda - 19. Jan Bednář, 21. Jan Bednář, 27. Václav Ponča, 33. Libor Souček, 35. Josef Mostecký, 39. Václav Ponča, 44. Jan Bednář; rozhodčí: Daniel Jireček - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Rejl 4 - Václav Kyslík 23; po třetinách: 0:0, 1:3, 1:4;
45:00
43:15
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Jakub Šimůnek (2:7).
41:08
Vyloučen hráč Jakub Šimůnek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:03
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Ponča, asistoval Jakub Šimůnek (2:6).
36:56
Vyloučen hráč Dušan Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:49
Vyloučen hráč Daniel Černý družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:43
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Josef Mostecký, asistoval Jan Bednář (2:5).
32:27
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Libor Souček, asistoval Václav Ponča (2:4).
31:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matyáš Havrda, asistoval Matěj Sehnoutka (2:3).
30:00
30:00
26:00
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Ponča, asistoval Jan Schejbal (1:3).
25:54
Vyloučen hráč Jakub Šimůnek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
21:17
Vyloučen hráč Dominik Trunec družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:43
18:28
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Václav Ponča (1:1).
15:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Anthony Michael Bartoň, asistoval Dušan Völgyi (1:0).
15:00
15:00
07:25
Vyloučen hráč Adam Karel družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Kateřina Kulhavá.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Matěj Urban; hráči v poli: Matyáš Havrda, Dušan Völgyi, Jiří Lhotský, Jana Marková, Matěj Schöniger