0:1
1:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FTC Vysoké Mýto 2:5
7. Anthony Michael Bartoň, 34. Pavel Macháček - 5. Petr Lesák, 14. Petr Lesák, 29. Vít Jakubec, 36. Vít Jakubec, 45. Vít Jakubec; rozhodčí: Martin Mareš - Jan Čečetka; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Lukáš Rejl 31 - Tomáš Vopršálek 21; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:2;
45:00
44:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Jiří Unzeitig (2:5).
42:56
Vyloučen hráč Pavel Macháček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
37:34
Vyloučen hráč Ondřej Hájek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
35:34
33:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Macháček, asistoval Anthony Michael Bartoň (2:3).
31:22
Vyloučen hráč Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
28:10
16:32
Vyloučen hráč Tomáš Jarolímek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
13:54
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Jiří Unzeitig (1:2).
12:39
Vyloučen hráč Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
06:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Anthony Michael Bartoň, asistoval Adam Karel (1:1).
04:58
Vyloučen hráč Vojtěch Patka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
04:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Tomáš Janiš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mareš a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Ondřej Tulis, Tomáš Janiš, Marek Cifra, Jan Vácha, Petr Lesák
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Rejl; hráči v poli: Matyáš Havrda, Jiří Lhotský, Pavel Macháček, Jana Marková, Vojtěch Hovorka