3:0
2:1
- : -

FbC Hradec Králové B - FBK Kobra Tatran Hostinné 6:1
7. Vojtěch Kořínek, 20. Dominik Schlappl, 22. Tomáš Králíček, 22. Vojtěch Kořínek, 32. Martin Cupal, 35. Tomáš Jerge - 31. Marek Filcsák; rozhodčí: Vít Jakubec - Lukáš Jansa; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 17 - Matyáš Klázar 24; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:1;
45:00
Střely v 3. třetině 10:9 Celkem 30:18
45:00
34:48
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Jerge, asistoval Jonáš Velc (6:1).
31:02
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Martin Cupal, asistoval Jonáš Velc (5:1).
30:35
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Marek Filcsák, asistoval Denis Horák (4:1).
30:00
30:00
Střely v 2. třetině 10:5
30:00
24:42
Vyloučen hráč Radek Zezulka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:45
Vyloučen hráč Lukáš Turek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za bránění ve hře.
21:49
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Vojtěch Kořínek, asistoval Dominik Schlappl (4:0).
21:15
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
21:15
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Králíček, asistoval Pavel Štefan (3:0).
20:18
Vyloučen hráč Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:21
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Dominik Schlappl, asistoval Michal Kunart (2:0).
18:23
Vyloučen hráč Martin Novák družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za vražení zády.
15:00
15:00
Střely v 1. třetině 10:4 pro HK
15:00
06:06
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Vojtěch Kořínek, asistoval Radek Zezulka (1:0).
05:18
Vyloučen hráč Denis Horák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Jakubec a Lukáš Jansa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: Zbyněk Rek, David Weishaupt, Matěj Máslo, Jakub Novotný, Michal Novák
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové B: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Tomáš Burian, Tomáš Králíček, Martin Novák, Pavel Štefan, Michal Doubek