2:0
3:0
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - TJ Lanškroun 6:0
3. Tomáš Jakl, 18. Ondřej Šanda, 26. Tomáš Jakl, 36. Martin Mečíř, 42. Ondřej Vojta, 45. Jiří Václavík; rozhodčí: Antonín Živný - Veronika Čubová; vyloučení: 0:7; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Mikuláš Vít 8 - Vít Šembera 29; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:0;
45:00
44:57
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jiří Václavík, asistoval Filip Srna (6:0).
41:56
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Ondřej Vojta, asistoval Filip Vymlátil (5:0).
39:48
Vyloučen hráč Matěj Maršík družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za hra rukou.
35:12
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř, asistoval Tomáš Jakl (4:0).
34:14
Vyloučen hráč Jakub Špatenka družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
29:00
Vyloučen hráč Michal Pfeifer družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za sekání.
25:57
Vyloučen hráč Lukáš Bureš družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za sekání.
25:30
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Jakl bez asistence (3:0).
24:11
Vyloučen hráč Tomáš Bureš družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:56
Vyloučen hráč David Chládek družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za sekání.
17:41
Vyloučen hráč David Chládek družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:15
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Ondřej Šanda, asistoval Martin Mečíř (2:0).
15:00
15:00
02:25
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Jakl, asistoval Štěpán Matějů (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Antonín Živný a Veronika Čubová.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lanškroun: brankář: Vít Šembera; hráči v poli: David Slouka, Tomáš Bureš, Michal Pfeifer, Lukáš Bureš, David Chládek
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ): brankář: Mikuláš Vít; hráči v poli: Tomáš Haufer, Matyáš Rolenec, Matěj Strnad, Martin Mečíř, Ondřej Šanda