0:1
2:3
- : -

FBK Bulldogs Hořice - HAGA Pardubice 2:4
37. Jan Pech, 40. Petr Kryl - 20. Filip Dušek, 35. Lukáš Picek, 37. Vojtěch Schejbal, 43. Tomáš Vorlíček; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Lukáš Drahný; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Lukáš Svoboda 34 - Tomáš Peichl 26; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:3;
45:00
44:59
A to je vše, přátelé! Vítězem naší soutěže jsou: Sportovní taška Umbro: Radomír Rakovan Hodinka SCANIA: Martin Navrátílek ŠKODA FoRMAN + palivo na rok zdarma: Jana Seběhová. Gratulujeme a ovšem ostatním přejeme šťastnou cestu domů! Nezoufejte ale, všechny odpovědi zaznamenáváme a na konci sezony vylosujeme jednoho zbrusunového majitele vozu Ford Fiesta.
44:15
Svůj přehled předvedl nyní i Ondřej Jiránek, který se ve svých 180 letech ohnul pro míček a klasickým kutululu ho poslal na místo rozehrávky. Vždy nám jde vlhkost do očí, když vidíme tohoto nestora v akci.
44:00
Vyloučen hráč Vojtěch Prokop družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
43:38
Lukáš Picek si napsal na omotávku čepele jméno Svoboda. Zakončil také stylem Roberta Kysely, ovšem gól narozdíl od litvínovské legendy nedal.
43:37
Trestné střílení družstva HAGA Pardubice neproměnil Lukáš Picek.
42:36
HRDINA TOMEK VORLÍČEK! V posledních minutách vysílá neskutečnou pumelenici do sítě Hořic. Mnohým pamětníkům filmu VIP jistě na mysl přišla první gólová střela Šimpanze Jacka v tomto filmu, která protrhla síťku. I v případě Tomka Vorlíčka, milovníka masných výrobků, k této situaci nebylo daleko.
42:35
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Tomáš Vorlíček, asistoval Michal Pácalt (2:4).
42:25
Vojtek Prokop právě splnil svůj zamanťákový limit pro dnešní turnaj. Děkujeme
42:00
Diváci i sirotci na tribunách nyní ani nedutají, jak je to dramatický zápas! Jen Rexík s Maruškou občas poštěknou směrem k dikobrazu Bonifácovi. Amálka už s panem Čapkem odešli domů, neb začíná být tma a té se prý Amálka tuze bojí.
39:05
Martin Puchýř nyní odsedí spravedlivé 2 minutky. Uvidíme tak i další disciplínu HAGY - oslabení. Hořice navíc chtějí něco vymyslet v timeoutu. Prokop v ní měl únik díky Švancarovské kličce, narozdíl od "Brněnského Mercedesu" jak se hrdému nositeli nejmenšího přirození v profesionálním fotbale přezdívalo, ovšem situaci neproměnil a naopak přichází gól na druhé straně. 3:2.
39:04
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Petr Kryl, asistoval Ondřej Černý (2:3).
37:50
Timeout FBK Bulldogs Hořice
37:50
Vyloučen hráč Martin Puchýř družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
36:41
Šemíkovi upadla jedna noha a Hořice snižují na 1:3.
36:40
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Jan Pech, asistoval Petr Kryl (1:3).
36:20
HAGA střílí druhou a třetí branku v utkání. Odskakuje tak jako Šemík s Horymírem přes hradby. Tedy snad nikdo nezemře, tak jako Šemík v této krásné pověsti od Aloise Jiráska.
36:09
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Vojtěch Schejbal, asistoval Lukáš Picek (0:3).
34:51
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Lukáš Picek, asistoval Vojtěch Prokop (0:2).
30:01
Druhá třetina je za námi. Oba golmani zatím předvádí nadlidské výkony. V přestávkovém programu můžeme vidět vystoupení skupiny Zayfeus, tedy cvičení s ochočenými dravci. Například s orlem bělohlavým, který ovšem zaletěl na časomíru a odmítá sletět dolu. Sokolníci se ho snaží nalákat na zdechlinu krysy "Čeňku, pojď si pro papu!", orel ovšem jejich prosby ignoruje.
30:00
30:00
26:01
Nadále máme v hledišti stále jezevčíky Rexíka a Marušku (Do studia přišla od Vás, diváků, otázka, jakého jsou plemene. Vězte tedy, že Rexík je krátkosrstý a Maruška hrubosrstá.), dikobraz Bonifác a promyka Amálka. A v neposlední řadě 43 dětí z doudlebského sirotčince. Děkujeme!
26:00
Toto utkání sleduje celkově 28 diváků, do análů ovšem zapisujeme číslo 27, neboť malý Frantík Sokol má rýmů a nemocné děti nacházející se v karanteně v házenkářské bráně se nepočítají.
24:55
Mezi diváky jsme dnes mohli zahlédnout i Jirku Krola, chcete-li Martina Dejdara, legendárního hráče Olympu a bývalou hvězdu NHL, kterou jsme mohli napjatě sledovat v oblíbeném televizním seriálu Poslední sezóna.
23:59
Tomek Peichl nyní zastavil samostatný únik Hořic. Tento holický patriot a mecenáš místního nohejbalového klubu tak začíná aspirovat na cenu Delvita hráč utkání.
22:57
Další přesilovka pro Pardubice. Rogue one pardubického týmu jde na věc. U míčku Zelený tři, nahrává Zelenému jedna a nakonec se ke střele dostává Zelený pět. Leč bez gólu.
22:56
Vyloučen hráč Ondřej Košťál družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za špatné střídání.
21:20
Milan Pickin nyní bohužel nadvakrát nepropálil hořického golmana. Připomnělo nám to situaci, kdy německé Stuky klesaly střemhlav k Londýnu, rozdíl je ovšem v tom, že ty ale své civilní cíle trefily.
19:50
Další využitá přesilovka HAGY Pardubice. Tato královská disciplína juniorského Áčka Pardubického mužstva opět funguje. Nejeden fanoušek si teď vzpomněl na letku SSSR Kasatonov-Larionov-Krutov-Makarov a samozřejmě i Slava Fetisov.
19:14
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Filip Dušek bez asistence (0:1).
18:55
Oproti prvnímu zápasu, ve kterém jsme viděli Vojtěcha Kareše v bílém, reprezentačním šátku páně již kvůli propocenosti musel Vojta do tohoto matche nastoupit s modrým šátkem Buffallo Sabers.
17:28
První přesilovka pro domácí jinochy z HAGY. Snad se podaří potvrdit HAZE svou dobrou bilanci přesilovek, která se rovná snad jen úspěšnosti druhých jízd jamajských bobů a v závěru utkání naopak nenapadobí třetí jízdy, při kterých standardně jamajčanům rupá lyže a musí bob donášet do cíle pěšky a končit tak jako poslední na olympiádách v Calgaryích v letech 1980.
17:27
Vyloučen hráč Jan Pech družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za sekání.
15:01
Po přestávkovém programu, ve kterém se sehrál zápas mezi doudlebskými sirotky nyní zápas pokračuje druhou částí. U míčku je Tomek Vorlíček, známý především svou vášní pro autotuning - v jeho garáží tak najdeme mnhoo strojů, jako největší klenot považuje ovšem svůj vůz Škoda 120RS, kterému familierně říká Vojtík.
15:00
15:00
14:59
Nyní je správný čas připomenout si dnešní diváckou otázku: Z kterého města je tým FBC Hradec Králové? a) Hradec Králové b) Rumburk c) Mníšek pod Brdy Správné odpovědi můžete posílat ve tvaru _HAGA_A/B/C_soutez na číslo 776374514. Šťastní z Vás budou vylosování a mohou vyhrát sportovní tašku značky Umbro, hodinky SCANIA nebo ŠKODU Forman na jeden rok i s palivem zdarma. Hlasování končí s ukončením zápasu.
10:40
U pravého mantinelu nyní vidíme robotovat Michala Pácalta. Tento Geralt z Rivie z Pardubic je známý milovník Hvězdných válek, především pak princezny Leii Organy, která byla vzorem především při jeho rozhodování o budoucím povolání. Jen díky jejímu přičinění se rozhodl totiž studovat elektrotechnickou školu.
09:12
Tomek Peichl nadvakrát vychytal hořické špílmachry. Nyní si tak může užívat ovace ve stoje dětí z doudlebského sirotčince.
07:30
Akce nyní střídá akci s takovou rychlostí, asi jako když se v Silvestru 2000 točily scénky Josefa Aloise Náhlovského s Josefem Mladým proti na playback odzpívaným písním normalizačních celebrit.
05:17
Věděli jste že ... toto utkání má charitativní nádech? Za každou tyčku, kterou HAGA Pardubice trefí věnuje klub 1 000 korun na sirotčinec v Doudlebech. Děti z doudlebského sirotčince jsou na tomto zápase i přítomny. Jako jeden z nejvášnivějších fanoušků je pak jeden z doudlebských sirotků Laco Gedeon, který hochy z HAGY vášnivě povzbuzuje.
04:00
Vojtěch Schejbal nyní drží míček v útočném pásmu. Tento vášnivý hráč pokeru, konkrétně varianty Texas Hold'em, se proslavil především na turnaji Benešov Masters, kde skončil mezi 12ti nejlepšími hráči z 13 celkových.
02:00
Zatím se hraje vyrovnaně. Dokonce tak vyrovnaně, že by mohli podle vyrovnanosti klání letečtí inženýři brousit letky na svých Meserschmittech,
00:01
Zápas začíná a hned tu je drobný problém. Jezevčík Rexík totiž omylem při hře čumáčkem trknul míček do hřiště a tak se muselo na chvíli zastavovat.