0:2
2:1
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - Sokoli Pardubice B 2:3
42. Denis Horák, 43. Lukáš Turek - 20. David Plachý, 27. Tomáš Novotný, 38. Filip Oliva; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 23 - Martin Stehlík 22; po třetinách: 0:0, 0:2, 2:1;
45:00
42:56
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
42:56
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Lukáš Turek, asistoval Matyáš Klázar (2:3).
41:49
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák, asistoval Šimon Shon (1:3).
39:35
Timeout Sokoli Pardubice B
37:22
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Filip Oliva, asistoval David Plachý (0:3).
34:59
Vyloučen hráč Adam Arnošt družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za vražení zády.
30:00
30:00
26:04
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Tomáš Novotný bez asistence (0:2).
19:03
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil David Plachý, asistoval Jakub Dynter (0:1).
15:00
15:00
10:49
Vyloučen hráč Filip Oliva družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:58
Vyloučen hráč Marek Filcsák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
00:48
Vyloučen hráč Šimon Musálek družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice B: brankář: Martin Stehlík; hráči v poli: Marek Štrych, David Plachý, Jakub Dynter, Jan Piskač, Filip Oliva
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: Lukáš Turek, Trung Le, Jakub Valenta, Šimon Shon, Denis Horák