0:0
1:3
- : -

FBŠ Všestary B - FbC Hradec Králové B 1:5
36. Jan Freiberg - 3. Adam Hušek, 9. Ondřej Vykydal, 39. Vojtěch Nosek, 41. Eduard Hlávka, 42. Adam Hušek; rozhodčí: Pavel Houserek - Martin Mareš; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 23 - Jiří Fišer 16; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:3;
45:00
44:49
Vyloučen hráč Jan Jonáš družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:05
Vyloučen hráč Marcel Dobrev družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za vysoká hokejka.
41:05
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Adam Hušek, asistoval Vojtěch Nosek (1:5).
40:17
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Eduard Hlávka, asistoval Tomáš Krejčí (1:4).
38:32
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval Adam Hušek (1:3).
35:40
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil Jan Freiberg, asistoval Jan Stránský (1:2).
34:58
Vyloučen hráč Martin Suchánek družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
23:43
Vyloučen hráč Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
22:02
Vyloučen hráč Tomáš Merta družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
13:34
Vyloučen hráč Marcel Dobrev družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
08:18
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Vykydal, asistoval Vojtěch Nosek (0:2).
02:25
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Adam Hušek, asistoval Michal Martinek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary B: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Jan Freiberg, Jan Jonáš, Tomáš Krejsa, Miloslav Kaplan, Jan Stránský