0:1
0:2
- : -

FTC Vysoké Mýto - FbK TJ Svitavy 1:5
8. Denisa Peroutková - 6. Lucie Motlová, 7. Kateřina Daňková, 17. Sára Olšánová, 31. Kateřina Daňková, 45. Kateřina Daňková; rozhodčí: Daniel Suchý - Tomáš Marek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 15 - Anna Bartošová 15; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:2;
45:00
44:26
Vyloučen hráč Renée Elizabeth Hozáková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
44:10
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Kateřina Daňková bez asistence (1:5).
43:10
Timeout FTC Vysoké Mýto
30:45
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Kateřina Daňková, asistoval Alena Pavlů (1:4).
30:00
30:00
26:05
Brankářka působí mírně otřeseně, teď ji vypadl jednoduchý nához
23:55
Gól, který není uznán. Brankářka domácích Nikola dlouhá se zatím nezvedá a trenér začíná přemýšlet koho pošle jako náhradu.
23:55
Brankářce bylo diagnostikováno zranění v oblasti ramene, ale chytá dál
20:39
Nikola Dlouhá předvádí skvělé zákroky a drží svůj tým na dvoubrankové zrátě
19:15
Zapisovatel on-linu si při pokus hodit míček zpět na hrací plochu zaklínil ruku do žebříku nad hlavu a po mocném škubnutí se svýjel v bolestech
16:49
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Sára Olšánová, asistoval Michaela Prokešová (1:3).
15:00
15:00
14:54
Vysoké Mýto je střelecky aktivnější, i když Svitavy jsou zatím ve vedení
14:10
Sára Olšanová po pádu chladí pravou polovinu obličeje, doufáme že se z toho brzy dostane
09:40
Míč vyletěl ze hřiště a máme vážné podezření, že skončil až u paní správcové
08:53
Vyloučen hráč Aneta Niklová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Denisa Peroutková, asistoval Nikola Trnková (1:2).
07:21
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Petra Slupecká.
06:57
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Kateřina Daňková, asistoval Lucie Motlová (0:2).
06:57
Lucie Motlová je dnes velice produktivní
05:57
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lucie Motlová, asistoval Michaela Prokešová (0:1).
03:22
Vyloučen hráč Sára Olšánová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra rukou.
03:22
Sára Olšanová hraje balón rukou v nepřirozené poloze!!!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Tomáš Marek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Anna Bartošová; hráči v poli: Aneta Niklová, Pavlína Bryšková, Michaela Prokešová, Sára Olšánová, Lucie Motlová