5:1
5:1
- : -

KM automatik FBK Jičín - Orel Rtyně v Podkrkonoší 15:3
5. Radka Korbelářová, 7. Radka Korbelářová, 7. Magda Fejfarová, 8. Radka Korbelářová, 11. Magda Fejfarová, 16. Simona Korbelářová, 21. Radka Korbelářová, 21. Natálie Kuželová, 24. Adéla Kmošková, 28. Natálie Kuželová, 32. Adéla Kmošková, 33. Simona Korbelářová, 37. Magda Fejfarová, 39. Radka Korbelářová, 43. Natálie Kuželová - 3. Kateřina Kroulíková, 20. Kateřina Kroulíková, 40. Kateřina Kroulíková; rozhodčí: Daniel Šmída - Veronika Čubová; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Barbora Hachová 11 - Mariana Fröhlichová 34; po třetinách: 5:1, 5:1, 5:1;
45:00
44:59
Střely ve 3.třetině: Jičín 14 - Rtyně 3.
42:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Natálie Kuželová, asistoval Nikola Ziegelheimová (15:3).
41:44
Vyloučen hráč Natali Luštincová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
39:54
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Kateřina Kroulíková, asistoval Kateřina Jiránková (14:3).
38:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Radka Korbelářová, asistoval Sabina Hohberg (14:2).
38:04
Vyloučen hráč Adéla Kmošková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:05
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Magda Fejfarová, asistoval Natálie Kuželová (13:2).
33:34
Vyloučen hráč Nikola Brejtrová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
32:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Simona Korbelářová, asistoval Radka Korbelářová (12:2).
31:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adéla Kmošková, asistoval Sára Čelišová (11:2).
31:29
Nádherný pas Sáry "Kasandry" Čelišové s přehledem proměňuje Áďa Kmošková - čepujeme 11!
30:00
30:00
29:59
Střely na branku ve 2.třetině: Jičín 14 - Rtyně 3
27:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Natálie Kuželová, asistoval Adéla Kmošková (10:2).
27:42
Naty dává gól a bude muset upéct Makině krtkův dort.
26:00
Všechny nás baví hlášky trenérky Markéty :o))
23:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adéla Kmošková, asistoval Nikola Ziegelheimová (9:2).
22:46
21:58
Vidíme totální dominanci na míčku od celku KM automatik FBK Jičín.
20:48
20:18
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Radka Korbelářová, asistoval Simona Korbelářová (7:2).
19:42
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Kateřina Kroulíková, asistoval Iveta Svršková (6:2).
19:42
Rtyně poprvé ve třetině na půlce Jičína a branka!
19:15
Obrovský, moc obrovský tlak FBK!
16:25
Sára Čelišová ostřeluje branku, zatím bez efektu.
15:28
15:00
15:00
Střely na branku v 1.třetině: Jičín 21 - Rtyně 6
15:00
10:27
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Magda Fejfarová, asistoval Sára Čelišová (5:1).
08:33
Trenérka domácích není spokojena s rychlostí řešení situace u Majdy - babička Kosová je rychlejší! :o))
07:36
06:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Magda Fejfarová, asistoval Adéla Kmošková (3:1).
06:27
04:31
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Radka Korbelářová bez asistence (1:1).
03:38
Nádherná akce Kmóši s Majdou, v poslední chvíli míček odskočil z čepele.
02:37
02:37
Nedáš - dostaneš platí ve všech sportech, ve všech kategoriích, rychlý kontr Rtyně skončil gólem.
00:33
Jičín ihned v tlaku, Zigi pěknou střelou ohrozila branku hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Šmída a Veronika Čubová.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší:
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín:
00:00
Za chvíli bude vhozeno úvodní buly, domácí line-up je velmi kvalitní: Hachová - Čelišová, Ziegelheimová - Kuželová, Fejfarová, Kmošková!