2:1
7:1
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 11:3
17. Lucie Řezáčová, 18. Kateřina Kovaříková, 24. Kateřina Kovaříková, 40. Kateřina Vachudová, 41. Eliška Trojánková, 42. Kristina Zlatníková, 47. Barbora Špačková, 49. Kristina Zlatníková, 49. Kateřina Sojková, 54. Kristina Zlatníková, 56. Barbora Špačková - 20. Marie Havlíčková, 27. Marie Havlíčková, 60. Barbora Klinerová; rozhodčí: Jan Brak - Přemysl Bališ; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 25, Šárka Černá 3 - Nicola Králová 36, Tereza Loudínová 9; po třetinách: 2:1, 2:1, 7:1;
60:00
Střely celkem: Tigers 56; Chodov 31
60:00
Hvizd rozhodčího končí dnešní utkání a výsledek je mírně řečeno velmi překvapivý. První a druhá třetina byla ještě relativně vyrovnaná, ale ve 3. třetině Tigers zcela zaryly své drápy do chodovských soupeřek a suverénně je přehrály. Počet gólů, svítící na časomíře mluví jasně.
60:00
Komentář trenérky hostů Elišky Hofmanové: Po dvou vyrovnaných třetinách bohužel rozhodlo množství individuálních chyb na naší straně. Děkujeme soupeři na nastavené zrcadlo.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Horáčka: Dneska povedené utkání, ve kterém jsme po dlouhé době nemuseli otáčet nepříznivý stav. Dařilo se nám soupeře dostávat aktivní hrou pod tlak a třetí třetiny nám poslední dobou prostě jdou... Děkuji holkám za, výkon, fanouškům za podporu a soupeři za fér utkání.
60:00
59:24
Kosmetickou úpravu skóre půl minuty před koncem obstarala přesně mířící Klinerová, která náhradní brankářce Černé poskvrnila čisté konto a smazala úsměv z tváře.
59:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Marie Wijasová (11:3).
58:10
Střídání brankáře. Nový brankář Šárka Černá družstva Ivanti Tigers Jižní Město
57:32
Hrubá chyba při rozehrávce Chodova. Míček se svezl po čepeli a najednou zůstal stát 3 metry před překvapenou Loudínovou. Naštěstí pro ní zakončující Balejová byla překvapená snad ještě více a trefuje ji pouze do boku.
55:37
Takhle jednoznačný vývoj asi nikdo nečekal! Špačková vstřeluje dnes již 11. gol v chodovské síti.
55:36
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Barbora Špačková, asistoval Veronika Křečková (11:2).
53:33
A Zlatníková, jako správná kapitánka, završuje hattrick! Balejová vypíchla míč při rozehrávce a Zlatníková vstříc golmance hostí trefuje.
53:32
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Veronika Balejová (10:2).
48:40
9 gólů v své síti je na Královou moc. V brance ji střídá Loudínová.
48:36
Gólová smršť donutila trenérky Chodova vzít si time-out. Špačková tahem, samostatný nájezd Zlatníkové a do třetice ještě povedená střela Sojkové utvořily ve skóre propastný rozdíl. Utkání se zdá být rozhodnuté.
48:35
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
48:35
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Sojková bez asistence (9:2).
48:35
Střídání brankáře. Nový brankář Tereza Loudínová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
48:01
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková bez asistence (8:2).
46:42
45:05
Chodovčky dnešní zápas očividně bolí. Hra přerušena kvůli nárazu hlavy do ramene a následného odvádění na střídačku s bolestivou grymasou.
44:13
Trojánková si udělala výlet kolem branky Chodova a předložila míček na střelu Chudé. Ta však k asistenci i gól zatím nepřidala.
41:13
To je rychlost! Během několika vteřin odskakují domácí hráčky svým sokyním již na 4 góly. Navíc se naplnila má předpověď z 2. třetiny a Janglová má asistenci z výhozu, na který si naběhla Trojánková, položila si golmanku hostí a zavěsila pod víko. O pár okamžiků později se trefuje i kapitánka domácích Zlatníková.
41:12
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Karolína Stůjová (6:2).
40:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Kristýna Janglová (5:2).
40:01
A do třetice vyhrané úvodní třetinové buly pro hráčky v modrém.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Tigers 22; Chodov 12
40:00
Jak naznačuje i počet střel, ve druhé třetině byly lepším týmem domácí Tigers a dokázali to přetavit ve dvougólové vedení. Kdyby ale mířily přesněji, stav mohl být mnohem jednoznačnější. Na ,,kdyby" se ale nehraje, stav je 4:2 a uvidíme, jestli s nepříznivým vývojem dokáží Chodovačky ve 3. třetině ještě něco udělat.
40:00
39:03
Vachudová se trefuje přesně a Tigers opět vedou o 2 góly.
39:02
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Vachudová bez asistence (4:2).
34:27
Je jen otázkou času, kdy si připíše asistenci i golmanka Janglová, protože její milimetrově přesné výhozy už 2x vypadaly přinejmenším velmi zajímavě.
30:58
Že se Králová musí mít na pozoru za každé situace teď dala najevo Stůjová. Zády k brance hostí, kolem sebe 3 protihráčky a stejně z toho byla nebezpečná střela letící jen těsně kolem levé šibenice.
27:12
A během pár okamžiků mohlo být srovnáno! Samostatný nájezd chodovské florbalistky ale Janglová fantasticky hlavou zlikvidovala a uchovala svému týmu jednogólový ,,polštář".
26:54
Havlíčková snižuje vedení Tigers na pouhý jeden gól. Chodov je zpět v zápase.
26:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Kristýna Lechnerová (3:2).
25:40
Víc než dění na hrací ploše teď vzbudil ohlas publika odvoz zraněné Hartmanové příslušníky záchranné služby.
23:29
Chudá na stříbrném podnose naservírovala míček Kovaříkové před téměř prázdnou branku Chodova.Ta se trefuje a brankový rozdíl je opět dvougólový ve prospěch Tigers!
23:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (3:1).
21:15
Lechnerová zkusila tahem z velké vzdálenosti vyrovnat stav utkání. Janglová ale opět svou svatyni uhájila.
20:01
Také buly na úvod 2. třetiny získal hostující Chodov.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Tigers 17; Chodov 10
20:00
První třetina je za námi a nutno podotknout, že předzápasová očekávání byla naplněna. Hraje se ve velkém tempu a nasazení. Z toho vyplývá i značný důraz v osobních soubojích, který konkrétně na vlastní kůži poznala chodovská hráčka Hartmanová, které tímto přejeme, aby byla brzy v pořádku. Zápas každopádně na pohled velmi zajímavý a těšíme se, co nám přinese třetina druhá.
20:00
19:04
Mela před brankou Tigers, naprostý zmatek, šermovaná a z ničeho nic míček za zády Janglové. Chodov snižuje!
19:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Adriana Hýsková (2:1).
17:36
Tigers během chvíle zvyšují svůj náskok! Z dorážky se prosadila Kovaříková.
17:35
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Kateřina Vachudová (2:0).
16:16
A máme tady první gól utkání. Řezáčová potáhla míč od půlky až vyslala projektil, na který Králová nedosáhla.
16:15
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Veronika Balejová (1:0).
14:17
Střela Kubíkové z rozehrávky si přes 3 clonící obránkyně Chodova cestu do branky nenašla.
12:12
Jako ve filmu Rychle a zběsile se teď hnala Chodovačka za míčkem. Její snaha byla však tvrdým soubojem se Stůjovou a následným pádem přes mantinel zmařena, tudíž dnes poprvé a doufejme naposledy musí zasahovat zdravotník.
10:59
Tlak hráček v modrém byl teď zažehnán dvěma skvělými bloky a iniciativu opět přebírají Tigers.
08:20
Chodovské hráčky už považovaly svou střelu za nebezpečnou. Janglová však tuto střelu lapením míčku dlaní ze vzduchu zcela ztrapnila.
06:50
Vachudová se ani z postu obránkyně nebojí ohrozit branku Chodova. Hned 2x po sobě si teď vzala míček a pokusila se sama projít celé hřiště. Zatím se však její ofenzivní choutky neproměnily ve změnu skóre.
04:01
Bohumínská srovnává stav střel na 1-1. Janglová si však poradila.
02:39
První ohrožení jedné z branek obstarala svou nepřesnou střelou Vachudová.
00:01
Úvodní buly pro Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Přemysl Bališ.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Nicola Králová; hráči v poli: Klára Pabiánová, Kristýna Jirásková, Kristýna Lechnerová, Adriana Hýsková, Marie Havlíčková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Kateřina Vachudová, Kateřina Fousová, Kateřina Kovaříková, Eliška Trojánková, Eliška Chudá
00:00
Sportu zdar a florbalu zvlášť! Vítám Vás u šlágru 13. kola 1. ligy juniorek, kterým není nic jiného, než derby o Jižní Město. Tento už tak prestižní zápas je dnes okořeněn tím, že budeme sledovat přímý souboj o první místo tabulky, tudíž motivace na obou stranách je opravdu veliká. Tigers se budou chtít dotáhnout na první Chodov, ten by však svým sokyním jistě velice rád vrátil prohru z loňského finále. Dnes opravdu je na co se těšit!