2:2
1:3
- : -

Florbal Chomutov B - SK BIVOJ LITVÍNOV 3:7
23. Patrik Karger, 27. Patrik Karger, 35. Jakub Steklý - 8. Jakub Raiminius, 15. Jakub Raiminius, 24. Rostislav Pleticha, 25. Tomáš Kolodziej, 32. Jakub Raiminius, 33. Daniel Cvrček, 45. Jakub Raiminius; rozhodčí: Kamil Neuman - Jiří Hlavatý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tobiáš Jurenka 25 - Vojtěch Soukup 21; po třetinách: 0:2, 2:2, 1:3;
45:00
44:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Tomáš Kolodziej (3:7).
43:00
Timeout Florbal Chomutov B
37:35
Vyloučen hráč Rostislav Pleticha družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
34:43
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Steklý bez asistence (3:6).
32:16
Vyloučen hráč Jakub Steklý družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Cvrček bez asistence (2:6).
31:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius bez asistence (2:5).
30:00
30:00
26:55
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Patrik Karger, asistoval Tomáš Kučera (2:4).
24:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej bez asistence (1:4).
23:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Rostislav Pleticha, asistoval Tomáš Kolodziej (1:3).
22:10
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Patrik Karger, asistoval Jakub Steklý (1:2).
16:10
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
15:00
15:00
14:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Josef Jupa (0:2).
07:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Lukáš Kaprhál (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Neuman a Jiří Hlavatý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Vojtěch Soukup; hráči v poli: Michal Libecait, Jakub Raiminius, Lukáš Kaprhál, Josef Jupa, Matěj Tvrzník
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B: brankář: Tobiáš Jurenka; hráči v poli: Jakub Steklý, Tomáš Kučera, Patrik Karger, Šimon Fillinger, Karin Binková