2:3
- : -
Florbal MB

Kanonýři Kladno - Florbal MB 3:9
8. David Sachr, 55. Dušan Přívara, 60. Jan Louvar - 10. Jan Natov, 14. Milan Tomašík, 20. Martin Tokoš, 26. Tadeáš Chroust, 31. Jan Natov, 33. Jakub Bína, 48. Filip Zakonov, 57. Jiří Curney, 60. Marek Korych; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 247; zásahy brankářů: Oskar Blaha 15, Marek Pospíšil 5 - Lukáš Bauer 24; po třetinách: 1:3, 0:3, 2:3;
60:00
59:59
Končí nám poslední třetina v poměru střel 4 ku 3 pro Kladno.
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Pazdery: Zasloužená výhra Boleslavi, která dnes šla do zápasu s plnou sestavou se záměrem rychle rozhodnout, což se jí povedlo. Pro lepší výsledek v první polovině nám chyběla kvalita při řešení brejkových situací.
59:59
Komentář trenéra hostů Petra Novotného: Kladno hrálo dobře organizovaně v obraně, takže jsme se neprosazovali snadno. Nakonec jsme své šance využili a dokráčeli ke klidnému postupu. Jsem rád, že jsme v průběhu utkání mohli zapojit naše juniory.
59:32
Branku družstva Florbal MB vstřelil Marek Korych bez asistence (3:9).
59:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Dušan Přívara (3:8).
57:30
I střídající brankář Pospíšil se teď blýskl nádherným zákrokem.
56:40
Jiří Curney se dnes zapsal jak na listinu střelců, tak i na listinu asistentů.
56:18
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Patrik Suchánek (2:8).
55:18
Domácí jdou překvapivě pět minut před koncem třetiny do šesti a pokusí se vstřelit další branky.
55:05
Za posledních pět minut se toho stalo celkem hodně.
54:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Jan Louvar (2:7).
54:20
Domácí úřadují na soupeřově polovině.
53:20
Domácí zkouší pasivní rozehrávku ve třech vzadu a zatím jim moc nevychází.
52:00
Dnešní pohárový duel sleduje 247 diváku, děkujeme.
51:06
Za jedenáct minut této třetiny jsme viděli pouze jednu střelu a to branku Filipa Zakonova.
48:00
Domácí měli pár hezkých šancí, žádná však neskončila gólem.
47:20
Branku družstva Florbal MB vstřelil Filip Zakonov, asistoval Milan Tomašík (1:7).
47:20
A po sedmi a půl minutách tu máme první branku třetí třetiny.
47:15
Ve třetí třetině se toho moc neděje.
45:00
První pěti minutovka poslední třetiny se zatím obešla bez jediné střely na branku.
41:52
V poslední třetině dnešního utkaní máme v celku pomalé tempo.
40:01
A poslední úvodní buly do třetiny vyhrává tým z Mladé Boleslavi.
40:00
40:00
39:59
Končí nám druhá třetina v poměru střel 15 ku 13 pro Kladno.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny a stav je zatím jasně 6:1 pro Boleslav.
38:15
Oskar Bláha si z teto třetiny odnáší zranění kotníku, přejeme brzké uzdravení.
37:48
Je dobře, že se domácí superligového soupeře nezalekli a snaží se hrát na plno.
36:15
V této třetině vidíme opravdu zajímavý duel.
33:57
Kladenští se pomalu ale jistě začínají zvedat a již vidíme zajímavě vypadající akce i v jejich podáni.
32:33
Timeout Kanonýři Kladno
32:33
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jakub Gruber (1:6).
32:33
Domácí teď inkasují branku za brankou, doufejme že se zvednou a uvidíme zajímavý zápas.
30:14
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (1:5).
30:14
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Pospíšil družstva Kanonýři Kladno
30:14
Na domácí Kladno se teď všechno sesypalo, obdrželi pátou branku a ještě nemilé zranění brankáře, doufáme, že bude vše v pořádku.
28:47
Domácí přežili oslabení bez inkasování branky a nemění se nám tak skóre.
26:46
Vyloučen hráč Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:46
A budeme svědky první přesilovky tohoto zápasu, uvidíme jak to dopadne.
25:22
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Tomáš Chroust (1:4).
25:22
Z pomalé hry avšak krásné Boleslavské kombinace padá pátá branka tohoto utkání.
24:50
V této části zápasu se toho moc neděje, tempo hry je v celku pomalé.
22:30
Boleslav v druhé třetině tlačí Kladno a mají i střely na branku, Bláha je však proti.
20:24
Blahá vyráží nebezpečnou střelu a zachránil tak svůj tým.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým Mladé Boleslaví.
20:00
20:00
19:59
Končí nám první třetina v poměru střel 13:8 pro Boleslav.
19:07
Branku družstva Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Milan Tomašík (1:3).
19:07
Boleslav přidává ještě jeden gól na konec třetiny a zvyšuje tak na dvoubrankový náskok.
18:24
Domácí fanoušci dnes fandí, jako nikdy předtím a jejich tým to jistě velmi cenní.
16:40
Tempo hry je v celku klidné, hosté mají však stále mnoho střel na branku ale končí buď v bloku a nebo rukou brankáře Bláhy.
14:00
Bláha vychytal přízemní střelu a založil protiútok, ze kterého však jeho spoluhráči nic nevymysleli.
13:34
Branku družstva Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Daniel Šebek (1:2).
13:34
A máme tady obrat! Hostující tým se ke konci zápasu dostává do vedení.
11:48
Tempo hry se výrazně snížilo, poté co hostující tým inkasoval úvodní branku.
10:35
Na domácí tým jde dnes jasně více střel na branku hostů, to se však může kdykoliv změnit.
09:49
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jakub Gruber (1:1).
09:49
Kladenské vedení trvalo přesně 2 minuty a 32 vteřin a ukončil ho Jan Natov.
09:00
Domácí tým je teď v obrovské euforii po vstřelení úvodní branky.
07:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Vojtěch Novák (1:0).
07:17
Po chybě hostů na útočné polovině začal rychlí protiútok Novák, z jeho střely však nic nebylo a vypadalo to, že se obejdeme bez branky ale z druhé vlny se přiřítil Sachr a svojí dorážkou tak posílá Kladno do vedení.
05:00
Bláha se blýskl parádním zákrokem k udržení bezbrankového stavu.
03:58
Domácí jsou v neustálém tlaku na své obrané polovině a nedaří se jim dostat na soupeřovu polovinu.
01:02
Již od první minuty tohoto zápasu víme, že dnešní duel bude v řádně velkém tempu.
00:15
Domácí sice vyhráli úvodní buly ale soupeřův tlak způsobil ztrátu balónku.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasů vyhrává domácí Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Gruber, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Matěj Stůj, Ľuboš Šefčík, Dominik Janda, Vojtěch Pfaur, Filip Ullmann