2:0
2:3
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Ústí 6:5
2. Jiří Suchomel, 6. Ondřej Kos, 29. Jiří Suchomel, 31. Jiří Suchomel, 58. Jiří Suchomel, 58. Jiří Suchomel - 9. Jan Medek, 19. Dominik Beneš, 42. Filip Vybíral, 51. Jan Sattler, 53. Ondřej Kawulok; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Flek 32 - Dominik Hrabě 12; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:3;
60:00
Střely za třetí třetinu 6:16.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Romana Jandy: Oproti včerejšku až neuvěřitelné zlepšení. Dnes to bylo převážně o plnění taktických pokynů, které jsme si řekli po první třetině. Hráči je zvládli a zaslouženě vyhráli. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes od nás dvě třetiny ospalý výkon absolutně bez emocí. Ve třetí jsme se vrátili do zápasu, vedení jsme si však nechali vzít před koncem dvěma lacinými brankami. Gratulujeme soupeři k výhře.
60:00
59:33
Hosté se snaží vyrovnat početní nevýhodu a stahují brankaře.
59:04
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
59:04
Vyloučen hráč Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
59:04
Procházka podražen a Semerád si jde k nám ke stolku odpočinout.
58:30
Hosté zkouší hrát v šesti, ale Gulliveři jim nedovolují skórovat.
57:55
Timeout Florbal Ústí
57:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Michal Konrád (6:5).
57:55
Domácí se z pod deky dostali, tak aby jim to vydrželo.
57:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Vojtěch Dvořák (5:5).
57:25
Domácí se nachází pod obří dekou a nemůžou se z pod ní dostat.
56:29
Ještě že se Semerád netrefil jinak by Ústí vedlo o dva góly.
55:10
Kouřil chtěl jít s míčkem za vlastní bránu. Trenér Janda zavelil "DO PŘEDUUUU!" a Kouřil si to namířil do dvou hráčů z Ústí.
53:37
Nevím co se stalo ze strany domácích, ale chtělo by to budíček, protože Ústí mělo další dvě tutovky.
52:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok bez asistence (4:5).
50:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Jan Peška (4:4).
50:51
Domácí vypadají že už mají dneska odpracováno a mezi tím jim tam spadla další střela.
48:11
Peška využil stěnu haly jako hokejový mantinel a Malý si vyzkoušel jaký je to být takhle zmáčknut.
47:05
Kouřil mířil od manťáku do šibenice, ale Hrábě jeho střelu vyrazil.
44:27
Karpíšek po tvrdém souboji končí na mantinelu.
43:27
Domácí v přesilovce zatím nic neukázali.
42:39
Hra se výrazně přitvrdila.
42:09
Vyloučen hráč Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Filip Vybíral, asistoval Vladimír Trčka (4:3).
40:30
Gulls zavření za vlastní bránou.
40:00
40:00
39:29
Semerád v první výrazné šanci hostů za třetinu.
38:16
Kouřil si obhodil obránce Ústí ale nedokázal přihrát Indruchovi.
37:24
Konrád trefil Nováka před bránou do stehna.
37:00
Není teď moc o čem psát.
35:40
Jedlička právě všem na stolku ukázal jeho bohatý slovník dlaždiče.
35:05
Flek si asi spletl sport a natahuje se pro vysoký míček jak ve fotbale.
33:10
Vítek bezhlavě zajel do Schwesiga.
32:11
Šedivému se podařilo vymotat Kose na vlastní půlce a míří založit útok hostů.
31:22
Hráčům z Ústí se v této třetině nedaří dostat do střeleckých pozic.
30:41
Vejmělkovi se povedlo ustát tvrdý souboj, ale už ne přesně rozehrát.
30:21
29:33
Konrád mohl zakončit do prázdné brány. Míček však špatně zpracoval a golman se stihl přesunout.
28:44
Třikrát byl Konstat faulován, ale zastavilo ho až písknutí rozhodčího.
28:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel bez asistence (3:2).
25:03
I hosté se pokusili ukázat, že mají na to dát gól, Semerád ovšem pálí do bloku.
23:27
Ani jednomu z týmu se nedaří přejít do útočného pásma a většina akcí končí na půlící čáře.
22:24
Kos a Konrád si házel s míčkem jak s horkou bramborou. Kos se nebál a zkusil vystřelit.
20:56
Suchomel v šanci před bránou Ústí, ale jeho střela je zblokovaná.
18:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Ondřej Kawulok (2:2).
18:08
Flek ukázal že střela nad nohu pro něj není problém a zachraňuje jednobrankové vedení.
16:41
Obránci Gulls zatím moc Flekovi nepomáhají a lítá na něj kdejaká střela.
14:54
Malý se pokusil o One Man Show,kdy na půlce vybojoval míček a vystřelil pouze do bloku.
13:07
Vejmělka zkouší najít Konstanta před bránou hostí, nahrávka však mířila na paty.
11:56
Domácím se podařilo vykombinovat ze sevření na vlastní půlce, ale následně se nechali zase zavřít.
10:22
Jsme tam, kde jsme byli. Hra se opět točí ze strany na stranu a ani jeden tým nic nezkouší.
09:47
Palášek šel naivně do souboje s hráčem Ústí.
08:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Medek, asistoval Jiří Dolejší (2:1).
08:37
Ústí se povedlo přetavit dlouhou hru v pásmu, kdy Dolejší nahrál zpoza brány a Medek se nemýlil.
07:31
Tlak hostů přetrvává a Trčkovi se podařilo trefit Fleka do hrudi.
06:39
Hosté tlačí domácí, ale jediné co se z toho podařilo vytěžit je Semerádova střela mimo.
05:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Jiří Suchomel (2:0).
05:01
Malý vybojoval faul na útočné půlce a Kosovi se podařilo skórovat z rozehrávky.
04:26
Zatím se oba celky jenom tak oťukávají.
03:27
Beneš se naskytl v první šanci hostů. Možnost skórovat mu překazil faul na Fleka.
02:58
Kouřil zkusil natáhnout, ale jeho střela konči za mantinelem.
01:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Martin Malý (1:0).
01:03
Malý nahrál na Suchomela a ten poslal míček mezi nohy brankaře hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Filip Vybíral, Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Ondřej Kawulok, Dan Semerád
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Filip Kozák, Lukáš Dvořák, Štěpán Kouřil, Kryštof Indruch, Milan Jedlička