1:1
4:5
- : -

Bulldogs Brno B - FBC Sokol Ivanovice na Hané 6:11
13. Michal Weiser, 19. Jan Hušek, 34. Jan Hušek, 38. Libor Urbánek, 40. Jan Hušek, 42. Jan Hušek - 2. David Hedvík, 5. Lukáš Skácel, 6. Pavel Sysel, 11. Tomáš Urbánek, 15. Lukáš Skácel, 24. Jan Kramář, 34. David Hedvík, 36. Lukáš Skácel, 37. Jan Kramář, 42. David Hedvík, 45. Pavel Sysel; rozhodčí: Jakub Kulhánek - Bohumil Žlůva; vyloučení: 0 + Matěj Hort 5:2 + Dominik Papp 5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Bína ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 1:5, 1:1, 4:5;
45:00
44:04
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Pavel Sysel, asistoval Jakub Ondrák (6:11).
41:47
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Hušek, asistoval Martin Doležal (6:10).
41:28
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Hedvík, asistoval Roman Skácel (5:10).
39:44
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Hušek, asistoval Tomáš Jakal (5:9).
37:16
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Libor Urbánek, asistoval Jan Frydrych (4:9).
36:03
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jan Kramář, asistoval Pavel Sysel (3:9).
35:16
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Skácel, asistoval David Hedvík (3:8).
33:26
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Hušek, asistoval Tomáš Weiser (3:7).
33:11
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Hedvík bez asistence (2:7).
30:00
30:00
26:28
Vyloučen hráč Matěj Hort družstva Bulldogs Brno B na 5 minut za hrubost.
26:28
Vyloučen hráč Dominik Papp družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 5 minut za hrubost.
23:48
18:26
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Hušek bez asistence (2:5).
18:17
Vyloučen hráč Pavel Sysel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:23
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Skácel bez asistence (1:5).
12:38
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Michal Weiser, asistoval Tomáš Jakal (1:4).
11:53
Vyloučen hráč David Hedvík družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
10:44
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Tomáš Urbánek bez asistence (0:4).
05:05
Timeout Bulldogs Brno B
05:05
04:35
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Skácel, asistoval Jan Kramář (0:2).
01:58
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kulhánek a Bohumil Žlůva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno B: brankář: Jan Bína; hráči v poli: Tomáš Jakal, Daniel Galanský, Michal Weiser, Jan Frydrych, Radek Útrata