0:2
1:1
0:0

FBC Došwich Milevsko - Florbal Chomutov 3:4pn
5. Jakub Kotrba, 20. Martin Dolejš, 58. Dan Hrůza - 28. Petr Švehla, 32. Ondřej Suchý, 41. Petr Švehla, N Petr Švehla; rozhodčí: Václav John - Miroslav Tomeš; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 32 - Ondřej Šrámek 23; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Petr Švehla a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Došwich Milevsko hráč Kryštof Süsmilich , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Ondřej Suchý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Došwich Milevsko hráč Václav Strouhal a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Daniel Kellermann , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Došwich Milevsko hráč Lukáš Trojáček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Petr Švehla a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Došwich Milevsko hráč Martin Dolejš , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostů: "Dnešní zápas z naší strany nebyl ideální, ale nakonec jsme šťastnějším týmem v nájezdech. Děkujeme soupeři a těšíme se na odvetu. "
65:00
Komentář trenéra domácích: "Velmi vyrovnaný zápas. Od začátku jsme dnes chtěli bodovat. Ve druhé třetině naše nedisciplinovanost posadila soupeře na koně, ale kluci svojí bojovností dokázali zápas srovnat. Škoda neproměněných šancí, mohli jsme mít body tři. Děkuji soupeři za velmi pěkný vyrovnaný zápas."
60:00
Časoměřič Šimi si to nepřál, musel plnit manželské povinnosti, ale je to srdcař. kašle na to!
60:00
57:55
TO je drama! Má to náboj
57:25
Už jsem to říkal jednou. Malý ale šikovný a teď i průbojný!
57:24
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Dan Hrůza bez asistence (3:3).
56:13
Další tři šance domácích končí na bloku nebo mimo
53:48
Zase mimo. Domácím to tam teď fakt nemíři
50:18
Monster save! Šrámek neskutečně špičkami asi metr nad zemí.
47:37
Vyloučen hráč Jakub Kotrba družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
46:50
To je zmar! Další šance domácích a opět jen do golmana.
44:18
Domácí zase mimo! Tohle bude mrzet,. Efektivita nic moc
42:22
Oooo to bude mrzet. Domácí 22 mimo z tutovky! Asi až moc dvojek...
40:56
Vinou prohraných soubojů v rohu domácích se k míčku dostal Švehla a podmetl Kahouna po zemi.
40:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Daniel Kellermann (2:3).
37:44
Několik zajímavých šancí na obou stranách, ale brankaři jsou proti. Sledujeme bitvu o střední pásmo.
35:39
Šrámek lapil tutovku, resp. byl jen trefen.
35:17
Trochu ospalejší pasáž
31:52
Domácí opět trochu bez šťávy a důrazu a je z toho gol hostí.
31:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Suchý, asistoval Daniel Kellermann (2:2).
28:31
Kahoun fantasticky! Drží domácí
27:28
27:10
Vyloučen hráč Matyáš Pátek družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za špatné střídání.
25:58
Kluci se nám tu trochu pošťouchli, tak to máme ve 4 na obou stranách.
25:57
Vyloučen hráč Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hrubost.
25:57
Vyloučen hráč Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
24:50
Přesilovka hostů zatím bezzubá.
23:37
Vyloučen hráč Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
23:02
Sekera, sekera, hosté ve výhodě. Rozhodčího už bolí ruka.
19:33
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Dan Hrůza (2:0).
16:01
Kahy výhozem rovnou na Čerňase do brejku. Byl už dost z úhlu, přesto zakončil.
13:06
Z trestné rovnou do šance. Dolejš M. trefuje Šrámka, který měl co dělat.
11:05
Vyloučen hráč Martin Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:45
Chomutovská 89 ukázala šikovnost, z výběhu do Kahouna.
08:19
Hezky teď Dolejš na Dolejše, ale vedle
06:10
Hezká střela Trojáčka z poloviny. Golman připraven
04:43
A máme tu první gólík. Kuba Kotrba se zapisuje do statik a sebral nám míček, jeho první trefa v juniorech.
04:42
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Kotrba, asistoval Vít Šobek (1:0).
03:48
Domácí 22ka v pěkné šanci - mimo
02:59
Kluci si nedarují ani metřík. Mantinely se bortí každou chvílí.
01:20
První střela - Dolejš M, vedle
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Šrámek; hráči v poli: Daniel Kellermann, Rudolf Klement, Michal Marek, Petr Švehla, Filip Samuel Dušek
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Kryštof Süsmilich, Vojtěch Soulek, Václav Strouhal, Adam Černý, Jakub Štván