2:1
4:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue - FBK Fat Pipe Vosy Praha 6:1
3. David Chloupek, 8. Oleksandr Kolisnichenko, 15. Vilém Špinka, 17. František Kavka, 17. Marek Leiš, 25. Václav Grulich - 7. Vojtěch Majer; rozhodčí: Václav Patera - Šimon Dubský; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Matěj Marian ? - Martin Bergman ?; po třetinách: 2:1, 4:0;
24:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue vstřelil Václav Grulich, asistoval Adam Šára (6:1).
23:42
Vyloučen hráč Jan Petr družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
20:21
Vyloučen hráč Samuel Zajíc družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue na 2 minuty za vražení zády.
16:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue vstřelil Marek Leiš bez asistence (5:1).
16:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue vstřelil František Kavka bez asistence (4:1).
14:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue vstřelil Vilém Špinka bez asistence (3:1).
13:23
Vyloučen hráč Martin Bohumský družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za vražení zády.
13:00
13:00
07:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue vstřelil Oleksandr Kolisnichenko, asistoval Václav Grulich (2:1).
06:32
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Vojtěch Majer bez asistence (1:1).
05:44
Vyloučen hráč Martin Bohumský družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
02:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue vstřelil David Chloupek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Šimon Dubský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Fat Pipe Vosy Praha:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue: brankář: Matěj Marian; hráči v poli: Jakub Šmíd, Jakub Kuzma, Vilém Špinka, Filip Bártík, Marek Leiš