0:1
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - FBC Letka Toman Finance Group 2:7
9. Ondřej Borik, 25. Petr Velech - 3. Vojtěch Blana, 27. Radim Kahánek, 28. Tomáš Lokša, 35. Dalibor Ondruch, 38. Dominik Hubl, 40. Dominik Hubl, 43. Radim Kahánek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Petr Holčík 23 - Roman Fučík 24; po třetinách: 1:1, 1:5, 0:1;
60:00
komentář trenéra hostí Gajdy: Doma nás Hranice přejely, dnes jsme jim to vrátili i s úroky. Je vidět, že věci na kterých pracujeme fungují a když hrajeme pro tým vše do sebe zapadá. I přesto, že to bylo vyhrocené, já jsem křičel, Hranice křičely, tak obrovský klobouk dolů za fair play gesto s odvoláním trestu. Težký zápas pro všechny aktéry. Děkujeme.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha: Dnes to bylo o proměňování šancí. Letka v tom byla skoro stoprocentní, my jsme se nemohli chytit gólem, který by nás nastartoval. Klukům přesto děkuji za přístup k zápasu, bylo vidět, že všichni chtějí přetrhnout šňůru porážek. Je na nás menší deka, ale nevzdáváme to a jedeme dál. Zítra je nový den a my příště budeme lepší. Díky opět fantastickým divákům.
55:42
Klimecký se snažil podělat golmana Letky ale ten svůj tým drží...
50:34
Vyloučen hráč Marek Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
49:48
Kráťa vysokou odpálil míček a bylo nařízeno trestné střílení, které Letka neproměnila
49:44
Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil Dominik Hubl.
49:44
Uvidíme opět nájezd pro Letku...do brány jde Jiří Križan
48:45
Teď to dvakrát smrdělo golem pro Letku...podržel Holčík a hranická obrana
48:17
Podle hostesky na časomíře hrála Letka v 6.
46:50
Vyloučen hráč Vladimír Blažek družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:35
Vyloučen hráč Jiří Šincl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
43:35
Vyloučen hráč Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
42:30
Hodně sporná situace na brankovišti Letky kde byl faulován hráč Hranic...
42:25
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (2:7).
39:23
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl bez asistence (2:6).
39:23
hranická obrana se na Hubla jen dívala...ten si golmana vytáhl a položil...
37:50
Dobrá kombinace Hranic na jejímž konci stál Blažek, který střílí nad...to byla velká šance která se musí trestat!!
37:11
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Radim Kahánek (2:5).
34:11
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dalibor Ondruch z trestného střílení (2:4).
34:11
Hostující hráč se snažil dostat před hranického golmana ale stál mu v cestě Dobeš (a ještě někdo) který ho fauloval...nařízeno trestné střílení, které Ondruch s přehledem proměňuje
33:15
Šance na obou stranách...Klimecký teď střílí nad a Letka se dostává za bránu Hranice kde bude mít rozehrávku
30:00
Diváci ožívají....a teď neskutečný humbuk před brankou Letky!!! bohužel gól nepadl...
29:10
Holčík je dneska jistota...střely Letky jsou nepříjemné a dobře mířené pod ručku ale Holčík má ty chapadla všude
27:29
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Martin Kopp (2:3).
27:29
Tak Holčík chytne jednu střelu...pak druhou...pak třetí...ale na čtvrtou je krátký
26:00
26:00
Přihrávka do předbrankového prostoru kde byl hráč osamocený nebo nedobře obsazený...pro hranice zbytečné
24:55
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech bez asistence (2:1).
24:55
Peťa Velech a jeho prsní svaly dostávají Hranice do vedení!!
24:22
Vyloučen hráč Jiří Šincl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:19
Hrancie rozehrávají a došly si pro faul..síly na hřišti se srovnají
23:59
Vyloučen hráč Jaroslav Orel družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.