1:4
- : -
TROOPERS

FBC Letka Toman Finance Group - TROOPERS 5:7
3. Radim Kahánek, 9. Jiří Šincl, 17. Tomáš Lokša, 30. Martin Kopp, 47. Ondřej Vavro - 24. Petr Kadlec, 26. Jan Kolajta, 28. Petr Kadlec, 47. David Mati, 47. Jiří Knotek, 60. Jan Daler, 60. Jiří Knotek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Roman Fučík 27 - Michal Melichar 27; po třetinách: 3:0, 1:3, 1:4;
79:59
2/2 Komentář trenéra hostí:Krásný zápas pro diváky. Jako vždy nám bohužel utekla první třetina, stává se to zvyklostí u nás. Bohudík, že jsme se ve druhé třetině zvedli a utkání jsme završili velmi dobrým výkonem ve třetí třetině. Děkuji hráčům, soupeřům a přeji pěkné Vánoce
79:59
1/2 Komentář domácího trenéra Petra Gajdy:Dnešní zápas se těžko hodnotí. V první třetině jsme na tréninku Letka Telnice byli lepší a mohli jsme odskočit ještě více.
79:59
Pak se hra vyrovnala a rozhodly řekněme maličkosti, ale do konečného výsledku důležité věci. Neproměněné šance z brejků, nájezd.Hra už byla vyrovnaná. Ve třetí třetině jsme nedali přesilovku 5:3 a rozhodla jedna nezblokovaná střela. Jinak spokojenost s hrou na míčku, když jsme měli sebevědomí, tak jsme hrozili velmi. Dnes jsme měli vyhrát. Jsme zvědavý, jak bude případný střet těchto dvou týmů vypadat v plných sestavách.
59:42
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jiří Knotek, asistoval Rudolf Večeřa (5:7).
59:02
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
59:02
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Daler, asistoval Petr Kubala (5:6).
59:01
Tak Daler si to nechal na poslední minutu, kdy dal teploměr Fučíkovi
58:22
Daler žabkou na Kolajtu, ten však nezpracoval.Kahánek vyhodil a ještě zkoušel hledat Hranického, ten taky nezpracoval skákavý míček
56:22
Aktivnější jsou opět teď hosté, Letka dobře brání, ale na míčku jsou více Troopers
51:58
Vyloučen hráč Daniel Budík družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
51:21
Další přesilovka pro domácí. Blana nahrával na Kahánka, ten měl dobrou střeleckou pozici, ale nějak tak minul
51:03
Vyloučen hráč Petr Kubala družstva TROOPERS na 2 minuty za blokování hokejky.
50:51
Uf Blana hledal mezírku dvacet nad ledem, ale chyběl kousek
50:02
Trošku mela před Fučíkovou bránu a po odpískání leží dva hráči na zemi, ale budou v pořádku
49:22
Kubala prostřelil vše co mu stálo v cestě a zastavilo se to až u Fučíka
48:22
Knotek z otočky pálil ze středu hřiště, ale minul
46:35
Tři rychlé góly za sebou, chtěl jsem napsat, že hosté vyrovnali z ničeho nic, Letka sice vedla, ale opět je srovnáno, obrana nechala golmana na holičkách při golu na pět pět
46:33
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jiří Knotek, asistoval Daniel Budík (5:5).
46:13
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Jiří Šincl (5:4).
46:03
Branku družstva TROOPERS vstřelil David Mati, asistoval Jan Daler (4:4).
45:22
West na Lokšíka, ale ten nedostal ideální přihrávku, škoda mohl jít teoreticky sám na brankáře. Další střela od Blany, ale pouze doprostřed brány
44:22
Letka je aktivnější ve třetí části. Dostává se do šancí, rozhodně zlepšení oproti druhé části
37:55
Budík sundal Stejskala, bylo to asi čisté.
36:55
Mati střílel... iba milimetry chýbali, ale bolo jich vela
35:22
Letka se snad po 5 minutách dostala na polovinu soupeře
34:22
Troopers jsou aktivnější a domácím jakoby zamrzly nohy nejsou tak rychle u míčku
34:00
Krásná hra nahoru dolu, a jak říká jeden z hostí kurňa to tam lítalo teď a měl pravdu Fučík nevěděl kde mu halva stojí
30:05
Vyloučen hráč Jiří Šincl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za opakované přestupky.
29:22
Tak to byla paráda od Martina Koppa, prostě si tady obešel 3 lidi vystřelil a dává gol
29:12
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Kopp, asistoval Vojtěch Blana (4:3).
27:35
A máme srovnáno. Bohužel domácí ve druhé třetině přestali hrát. Kromě pár střel si nedokázali vytvořit tutovku ve druhé třetině
27:30
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Kadlec, asistoval David Mati (3:3).
27:02
Budík si obhodil obránce a šel na střed se pokusit o střelu, ale míček mu sjel
25:55
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Kolajta, asistoval Jan Daler (3:2).
25:55
Domácí by se měli oklepat, Kahánek měl šanci, ale přihrávka byla skákavá
25:33
Standardní situace pro hosty, míček sice rozvlnil síťku, ale naštěstí jen boční.Ovšem zda se, že hosté přidávají na obrátkách.
23:44
Škoda, Fučík už nemohl moc dělat, jednu dorážku vykryl, ale na další už nestačil
23:33
Letka sice inkasovala, ale pořád si hraje to svoje.
23:12
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Kadlec, asistoval Jan Kolajta (3:1).
22:05
Dneska domácí hodně zkouší střílet na Melichara, ten těmto střelám odolává zatím
18:44
West se rozhodl, že to zkusí a prostě si na půlce vzal míček a šel, nedám, nedám du sám, vystřelil a golman hostí opět ramenem
17:21
Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil Dalibor Ondruch.
16:33
Hranický další šance Letky, škoda, golman vyrazil ramenem
16:09
Ondruch zabojoval,našel volného Lokšu a ten z první dává další gol
16:04
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Dalibor Ondruch (3:0).
15:42
Večeřa se vzteká, ale těžko říct proč. Tak to byl brilantní semafor od Fučíka !
15:33
Standardní situace pro hostí, ale domácí skvělé zasáhli
13:00
Domácí lehce zmateni, přihrávky si dávali na horký brambor na sebe.
12:22
Daler nevěděl co s míčkem a chvíli váhal při rozehrávce, nakonec to "šoupnul" na obránce a nic z toho
11:01
Troopers jsou lehce opaření, ale než jsem to dopsal tak si vytvořili šanci. Ou ou Šincl snad na třikrát zkoušel přehodit golmana hostí, ten už ležel, ale odolal. O chvíli později se vyznamenali oba golmani opět. Skvělý zápas
08:50
Rychle využitá přesilovka, Šincl nedal šanci golmanovi a zavěšuje
08:43
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl, asistoval Vojtěch Blana (2:0).
08:25
Vyloučen hráč Dominik Sláma družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
07:22
A vzápětí Šincl hezkou kličkou naše Veselého, ovšem tomu už střela nevyšla, jelikož obránce tam vložil svou hůl
06:22
Hranický bojuje jako lev u rohu mezi dvěma hráči a ještě zadovkou dával na volného Blanu
04:00
Letka se snaží aktivně napadat a zatím se to vyplácí, Kolajta hledal volného Kubalu, ale žabka se mu úplně nevyvedla. Host teď obstřelují branku Fučíka
03:26
Troopers zatím nepředvedli nic zajímavého.
02:28
A máme tady první gol zápasu, kdy Kahánek se nemýlil. Uvidíme co předvedou hosté. Hra se odehrává v rychlém tempu.
02:26
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Jan Hranický (1:0).
01:21
Ondruch pálil z levého křídla, ale rána mu nesedla
00:01
úvodní buly zápasu vyhrál hostující tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Daniel Budík, Rudolf Večeřa, Jiří Knotek, Petr Kadlec
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Martin Kopp, Filip Hrabáček, Radim Kahánek, Vojtěch Blana, Jan Hranický