0:1
1:2
- : -

FbK Horní Suchá - FBC Letka Toman Finance Group 3:6
12. Lukáš Kraina, 13. Ondřej Melník, 52. Jan Žwak - 6. Lukáš Toman, 14. Tomáš Lokša, 19. Radim Kahánek, 37. Jaromír Veselý, 56. Dalibor Ondruch, 57. Radim Kahánek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Daniel Fukala 10 - Martin Hrabáček 25; po třetinách: 2:3, 0:1, 1:2;
65:03
Komentář Petra Kruciny 2: Soupeř z minima vytěžil maximum. Za stavu 4:3 jsme museli hrát trochu vabank a tam se ještě trochu projevila neefektivita v napadání. Jinak mezihra byla z naší strany velmi kvalitní, škoda, že jsme trochu ustoupili ze hry, kterou jsme předváděli první třetinu. Co si budeme povídat, když takový soupeř vystřelí pouze 16 krát za bránu o něčem to svědčí.
65:02
Komentář trenéra domácích Petra Kruciny 1: Věděli jsme, že na vítězství musíme podat 100% výkon. To se na malé výpadky podařilo. V každém případě jsme si potvrdili, že můžeme hrát vyrovnaně s kýmkoli. Musíme být ale podstatně efektivnější.
65:01
Komentář trenéra hostí Petra Gajdy 2: Zase jsme viděli nějakou variantu naší sestavy, kluci se rvou o play-off. Do začátku vyřazovací části musíme ještě vylepšit obranu. Nicméně na tři obdržené góly bychom měli vyhrávat. Přejeme všem hezké svátky a bohatého Ježíška.
65:00
Komentář trenéra hostů Petra Gajdy 1:Na dnes jsme si už připravili nějaké útočné šablonky a např. třetí lajna je sehrávala výborně a vstřelili dva důležité góly. Do zápasu jsme se dostávali jako vždy postupně, od druhé třetiny se projevila obrovská kreativita našich výborných hráčů. Zatím stále nedáváme, protrhneme to.
60:00
Střely ve třetí třetině Horní Suchá- 8, Letka- 5. Střely celkem Horní Suchá- 28, Letka- 16.
60:00
59:25
Rozběhnutý Šincl z prostoru velkého brankoviště netrefuje bránu.
58:53
Hrabáček si připisuje důležitý zákrok, Žwak už chtěl zvedat ruce nad hlavu.
58:20
Žwakova střele od pravého mantinelu mimo branku. Melníkova střela od mantinelu levého za mantinel.
57:21
Melník na střed na Kasince. Jeho střela zablokována za mantinel. Horní Suchá pokračuje s 6 hráči v poli.
56:53
Domácí zkouší hru v šesti bez brankáře.
56:29
Timeout FbK Horní Suchá
56:29
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek bez asistence (3:6).
56:29
Kahánek se prohnal hřištěm jako vítr, a jak je známo o jeho střele, tak z prostoru, který dostal se nemýlil.
55:57
Šincl doprava na Vavra, ten doleva na Ondrucha a ten se do poloprázdné branky nemýlil.
55:56
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Ondřej Vavro (3:5).
53:51
Večeřovu přízemní střelu Hrabáček vyráží před sebe. U branky nečekal nikdo z domácích, aby mohl dorážet. U míčku Letka.
52:39
Vavrovu skrytou střelu Fukala skokem vyráží.
51:22
Žwak míchal, míchal až nakonec Hrabáčka vymíchal a z úhlu, kdy už někteří ani nedoufali, dává gól!
51:21
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak z trestného střílení (3:4).
51:21
Večeřa byl v šanci před brankou nedovoleně atakován. K trestnému střílení se staví Žwak.
50:47
Kopia skákavý balónek před brankou hostí netrefil.
50:13
Cielecki hledal Tychtla před brankou, balónek však nabral špatný směr a začal poskakovat.
48:31
Holuschova střela měla gólové parametry, Fukala hbitě vyrazil balónek balónek levou rukou.
48:17
Nejprve Mrózkova zablokovaná střela a poté i Třineckého.
47:39
Czyžova střela plynule zaletěla za mantinel.
47:07
Dovolí si konstatovat, že hra se na obou stranách velmi přiostřuje. Oba týmy jsou si vědomi, že dvoubrankový rozdíl nic neznamená.
46:25
Žwakovu střelu z boku vyráží Hrabáček.
46:05
Vavrovu přízemní střelu na podruhé chytá Fukala.
43:52
Kasinec poslal na Večeřu, tomu se podařilo položit Hrabáčka, bekendem o milimetru branku netrefil.
43:09
Únik třetího útoku bere Tychtl na sebe netrefuje však branku.
43:00
Šinclovu střelu blokuje Hensler.
41:50
Třinecký skákavý balónek před Hrabáčkovu brankou netrefil, píská se došvih.
41:40
Minaříkovu střelu blokuje Kahánek.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro hosty.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Horní Suchá- 7, Letka- 4.
40:00
39:29
Žwak včas přistoupil k Blanovi, jeho odraženou střelu od mantinelu likviduje Fukala.
38:49
Letka rozehrávala standardní situaci. Po Tomanově zablokované střele končí míček za mantinelem.
38:33
Večera dával do předbrankového prostoru na Kopiu u zadní tyče, ten však branku netrefil.
36:23
Po velmi vyrovnaných 16 minutách druhé třetiny s velký počtem šancí na obou stranách se prosazuje Veselý a Letka odskakuje na rozdíl 2 gólů.
36:22
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jaromír Veselý, asistoval Lukáš Toman (2:4).
35:43
Po rychlé rozehrané situaci z rohu hřiště si Minařík sběhl před branku. Hrabáček vyráží maskou.
34:49
Krajíček vybojoval balónek pro své spoluhráče. Kraina to zkoušel z poloviny hřiště, branku minul.
34:34
Kuruc od mantinelu nad bránu a za mantinel.
33:49
Melníkovu přízemní střelu Hrabáček v klidu chytá.
33:14
Fukala si připisuje důležitý zákrok v přečíslení 2 na 1.
31:30
Fukala likviduje střelu Ondrucha i dorážku Vavra.
31:15
Henslerova střela mimo branku.
30:39
Tychtl za brankou vezl balónek, který mu v závěrečné fázi, kdy chtěl přihrávat před branku sjel.
28:56
Fukala si připisuje druhý zákrok ve druhé třetině proti střele od mantinelu.
27:47
Před Hrabáčkovou brankou byla velká mela o skákající míček, který nakonec skončil pod roztaženým Hrabáčkem.
27:44
Henslerova střela pouze do připraveného bloku.
26:53
Czyž se stihl vrátit a napravit tak svoji chybu, díky které vzniklo přečíslení 2 na 1.
26:13
Krajíček zkusil střelu od mantinelu, branku netrefil.
25:32
Po souboji Radošovského a Kuruce před domácí brankou končí míček za mantinelem.
23:57
Holuschovu střelu od mantinelu blokuje Třinecký.
23:15
Kasinec si obhodil dva hráče z Letky, ale míček si poslal poté moc daleko.
22:52
Kahánkova střela otočky včas zablokována. Letka rozehrává z útočného rohu.
21:40
Tychtl zachytil rozehrávku hostí, ke střele se přes obranu však nedostal.
21:27
Ondruchovu střelu blokuje domácí obrana.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině Horní Suchá- 13, Letka- 7.
20:00
19:55
Lokša osamocen před bránou skákavý míček promáchnul.
19:40
Tychtlovu bekendovou střelu Hrabáček vyráží.
18:30
Oba týmy mají příležitost si vyzkoušet hru 4 na 4, ta zatím přináší ovoce pouze hostům.
18:21
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Vojtěch Blana (2:3).
17:52
Vyloučen hráč Lukáš Toman družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
17:52
Vyloučen hráč Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
17:30
Hensler střílel v těžké pozici přímo do středu brány, kde byl připraven Hrabáček.
16:45
Po pěkné kombinaci hostí byl Šincl sám před brankou. Střela se mu velmi nepovedla a míček jen projel kolem zadní tyčky brány.
16:07
Krainovi se nahození nepovedlo, balónek končí za mantinelem.
15:22
Blana v šanci před brankou. Kahánkovou prudkou přízemní střelu Fukala udržel "mezi betony".
14:43
Domácí rozehrávají z rohu.
13:22
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Filip Hrabáček (2:2).
12:48
Pěkně připravená akce, zakončená rychlou střelou z otočky po zemi k tyčce.
12:47
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Ondřej Melník, asistoval Daniel Tychtl (2:1).
11:24
Kraina po úniku podél mantinelu z vytočení trefuje místečko u přední tyče.
11:23
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Kraina, asistoval Tomáš Kasinec (1:1).
10:56
Minaříkovu střelu z otočky blokuje West.
10:00
Žwak se promotal mezi dvěma hráči a vyzkoušel Hrabáčkovu pozornost. Tychtlova střela byla zablokována ještě před doletem k bráně.
08:46
Kraina se snažil prostrčit balónek na střed na Třineckého, ten byl však nekompromisně obsazen.
07:33
Ve třetí formaci domácích v obraně můžeme vidět velmi zajímavou dvojici Melník - Žwak, pro které je to tuto sezónu premiéra být spolu v obraně.
06:45
Minaříkovu střelu Hrabáček chytá.
05:09
První větší akce hostí, na středu se uvolnil Toman, který vyslal dělovou ránu až za Fukalova záda.
05:08
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval David Radošovský (0:1).
04:36
Czyž dostal nahození před branku Hrabáčka, ten na podruhé chytá.
03:40
Souboj malého Blany a vysokého Kopii byl na pohled souboj jako Davida s Goliášem.
02:58
Kahánkova střela úplně mimo tři tyče.
01:50
Kuruc našel Tychtla na opačné straně hřiště, ten z výběhu výborně trefil. Hrabáček si připisuje první zákrok a to maskou.
00:05
Od prvních vteřin můžeme slyšet, že si s sebou Letka přivezla fanclub, tak doufejme, že se domácí fanclub nenechá zahanbit.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Martin Kopp, Filip Hrabáček, Radim Kahánek, Vojtěch Blana, Tomáš Lokša
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Lukáš Kraina, Tomáš Kasinec, Václav Večeřa, Vojtěch Kopia, Filip Krajíček
00:00
Krásnou adventní neděli všem u dnešního onlinu, který je zároveň posledním v roce 2019. Dnešním vyzyvatelem domácích je FBC Letka Toman Finance Group. Tento zápas je pro některé domácí hráče specifický tím, že se na hřišti potkají se svými bývalými spoluhráči.