5:1
3:4
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Aligators Klobouky Teamstore.cz 10:7
3. Jiří Šincl, 17. Jan Hranický, 21. Tomáš Lokša, 21. Petr West, 23. Jan Hranický, 30. Ondřej Vavro, 37. Petr West, 42. Ondřej Vavro, 45. Radim Kahánek, 55. Jiří Šincl - 8. Radim Fila, 18. Radim Fila, 37. Michal Fila, 45. Adam Klimeš, 48. Michal Fila, 53. Radim Fila, 60. František Chmela; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 21 - Vojtěch Ott 9; po třetinách: 2:2, 5:1, 3:4;
60:00
Komentář trenéra hostí: První třetina mohla skončit 2:5, bohužel ve 100% šanci gól nedáme. Kolaps, který nastal v úvodu druhé třetiny nás bohužel položil a Letka si už zápas pohlídala. Nyní se musíme podívat na video, rozebrat si naší dnešní hru. Děkujeme soupeři za dobrý materiál, my se musíme připravit na Hluk. Cesta do play off je ještě dlouhá a musíme jít zápas po zápase.
60:00
Komentář domácího trenéra:Výborných 5 odmakaných tréninků po novém roce. Nohy jely velmi dobře. Kluci plnili co měli. Příště se lépe vyrovnat s tlakem, když soupeř snižuje, máme sebevědémí a je třeba to ukázat také v takových situacích. Jinak dopředu kombinace famózní, 2 přesilovky ze 2, celkem slušná úspěšnost, ubráněné oslabení. Spokojenost. Příště nový zápas, nová sestava. Na play-off ve fullu.Děkujeme výborným divákům, zítra trénink.
60:00
59:59
Střely domácí:5 Hosté:8
59:13
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil František Chmela, asistoval Adam Klimeš (10:7).
58:22
West bojuje u mantinelu a zkouší ještě něco vymyslet
58:12
Domácí už toto utkání zvládnou, zbývají poslední 2 minuty
56:00
Lokša mohl navyšovat skóre, ale bohužel v posledním okamžiku se této příležitosti lekl
54:55
Šincl dostal nabídku na střelu z první a ten touto nabídkou nepohrdl
54:07
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl, asistoval Ondřej Vavro (10:6).
53:11
Krásně zatočená střela k tyči, Hrabáček toho dle mě moc neviděl
52:40
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Radim Fila, asistoval Dominik Král (9:6).
52:12
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
52:10
Aligátoři topí pod kotlem, a Hrabáček drží svůj tým.
51:08
Gregr se prohnal přes střed jako vítr, zkusil střelu backhandem, ale rána letěla mimo
49:33
Zadovka od Vavra, ale adresáta nenašla.
48:44
Snad to domácí už zvládnou a nebude to nějaké velké drama, ale je před námi ještě více než 10 minut hry
48:20
Obrana domácích dle mého zaspala při tomto gólu, střelec měl dost času na zpracování a následnou střelu
47:42
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Michal Fila, asistoval Radim Fila (9:5).
46:00
Blana se zřejmě díval na NHL, kdy se pokusil napodobit Kubalíka a zkusil střelu vzduchem, ale bohužel nebyl přesný a míček skončil za mantinelem
45:55
Hostující golman se taky vyznamenal krásným zákrokem a zabránil golu
44:55
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Adam Klimeš, asistoval Ondřej Frank (9:4).
44:43
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Ondřej Vavro (9:3).
44:08
Letka tuto výhodu nevyužila, ale má k dispozici přesilovou hru
44:07
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
44:00
Letka v 6, protože hosté faulovali. Takže mají čas něco vymyslet
42:22
Kopp zkusil střelu z první, ale obránce tato rána určitě šťipla
41:42
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Dalibor Ondruch (8:3).
40:44
Obrana domácích krásně zblokovala 2 střely
40:27
Teď se uvidí, zda dokážou hosté něco ještě udělat s tímto utkáním. Pokud navážou na první třetinu, tak by se to dalo
40:00
40:00
39:59
Střely domácí 10, Hosté: 8
38:55
Blana dostal přihrávku od Balka a šel sám přes střed, ještě viděl volného Westa, ale zasáhli obránci hostí.
37:45
Standardní situace pro hosty, Kterou však nevyřešili dobře
37:22
Hosté sice snížila stav, ale domácí vzápětí vstřelili branku
36:38
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr West, asistoval Vojtěch Blana (7:3).
36:10
34:51
Aligátoři se dostávají pomalu, ale jistě zpátky do tempa, možná to bude i tím, že Leta vede o 4 goly, takže se nemusí nikam tak hnát
32:19
Fila zkoušel projít přes 3 hráče Letky, ale moc šance nebyla.Na druhé straně Kahánek střílel, jeho střela se ochomýtala kolem brankové čáry, ale obránci tento míček odstřelili do bezpečí
31:12
Vypadá to, že Aligátorum došly síly, protože nemůžou se dostat do nějaké kombinace.
30:22
Vavro sice se štěstím, ale dává další gól Letky, vypadalo to totiž, že jeho střelu ještě trefil jeden z obránců a golman bohužel nestihl už zareagovat
29:20
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Jiří Šincl (6:2).
27:33
Letka uklidňuje situaci a nikam nespěchá. V klidu si dávají přihrávky z hokejky na hokejku
27:22
Tak to byl grandiózní zákrok od Hrabáčka! hosté šli snad ve čtyřech proti jedinému obránci a Hrabáčkovi, ale ten nádherně rukou vytáhl tento jistý gól !
26:34
Hranický se pokoušel najít volného Westa, ale ke vší smůle nedal ideální přihrávku, West by šel sám na golmana
24:23
Kahánek z obrany začíná další akci. Ale není kam spěch zatím si to obránci dávají mezi sebou.
24:13
Letce vstup do druhé třetiny opravdu vyšel a jsou na koni. Hosté naopak teď nestíhají. Nekula na Holuschu, ten zkusil vystřelit, ale minul bránu
23:15
DOmácí spustili gólovou smršť a hosté už byli bezradní, takže si vzali oddechový čas
22:45
Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
22:45
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Hranický, asistoval Radim Kahánek (5:2).
22:44
Domácí v 6, protože byl odpískán faul
21:23
Než jsem stihl cokoliv napsat, tak domácí dali 2 rychlé góly za sebou, takže domácí trenér naordinoval do této třetiny střílet góly
20:56
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr West, asistoval Jaromír Veselý (4:2).
20:26
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Jiří Šrámek (3:2).
20:18
Uvidíme co oba trenéři naordinovali v kabině pro tuto třetinu.