2:3
0:4
- : -

FBK Spartak Hluk - FBC Letka Toman Finance Group 5:10
5. Tomáš Janča, 18. Tomáš Olbert, 20. Tomáš Olbert, 24. Miroslav Tichopádek, 34. Tomáš Janča - 3. Jiří Šincl, 5. Jiří Šincl, 15. Radim Kahánek, 25. Lukáš Toman, 31. Tomáš Lokša, 39. Marcel Balek, 44. Tomáš Lokša, 45. Ondřej Vavro, 49. Tomáš Lokša, 50. Jiří Šincl; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Richard Podškubka 18 - Roman Fučík 32; po třetinách: 3:3, 2:3, 0:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Vyzkoušeli jsme si zase nové složení. Ve třetí třetině se projevila větší kvalita na naší straně. A celkem v pohodě jsme vyhráli. Přejeme Hluku ať udělají play-off.
59:59
Komentář trenérů domácích: Je to pořád dokola, jen s tím, že dnes jsme byli k bodům celkem daleko. Letka prokázala kvalitu. My jedeme dál a zdravíme do místních novin.
58:26
Vavro opět v akci, rána však letěla až do basketbalového koše - vysoko nad Podškubkovu bránu
53:47
Hluk se snaží vyzrát na obranu Letky, ta však úspěšně blokuje každou jejich šanci
50:45
Podškubka vytáhl sympatický zákrok
49:50
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl bez asistence (5:10).
48:54
Cileček v oslabení vyslal střelu na Fučíka, ten byl však připraven
48:01
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Petr West (5:9).
48:01
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
46:22
Konečně dnes slyšíme i fanoušky, ozvaly se po drsném zákroku hostujícího hráče na M. Krchňáčka, který svým dresem vytřel velkou část podlahy v hale
44:18
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Jiří Šincl (5:8).
44:18
Šincl krásně našel svého spoluhráče Vavru, ten už to měl jednoduché- trefuje prázdnou bránu a hosté poprvé odskakují na rozdíl tří branek
43:13
Hluk hraje celý zápas na dvě lajny a na jejich fyzickém projevu to je ve třetí třetině znát a Letka již podruhé v tomto zápase odskakuje o dva góly
43:12
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša bez asistence (5:7).
41:50
Při domácích dnes stojí štěstí, Hranický nyní dvakrát netrefuje téměř odkrytou bránu
38:09
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Marcel Balek, asistoval Radim Kahánek (5:6).
33:13
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Ctibor Tichopádek (5:5).
33:13
Jančova krásně umístěná střela do horního rohu soupeřovi brány, gólman byl bez šance jakkoliv zakročit
32:20
P. Krchňáček se ocitl sám před brankou, ale netrefil
31:55
Drsný zákrok Tomáše Janči, hráč hostů se však otřepal a hraje dál
31:21
Hosté aktivně napadají rozehrávku domácích a těm se proto nedaří vytvořit žádnou akci
30:26
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Vojtěch Blana (4:5).
30:00
Hosté měli velké štěstí. Oba bratři Krchňáčci trefují tyč!
28:33
Vyloučen hráč Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
28:33
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
24:56
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Petr West (4:4).
24:56
Obrana domácích zaspala, na Tomanovu střelu nestihla ani nijak zareagovat
24:23
Dlouhý nához na Janču až za soupeřovu bránu, Janča byl však faulován
23:14
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Miroslav Tichopádek, asistoval Tomáš Olbert (4:3).
19:22
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Adam Štěrba (3:3).
19:00
Hosté předvádí sérii úspěšných bloků. Domácí ne a ne je prostřelit
18:43
M. Krchňáček těsně míjí banku
17:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Martin Krchňáček (2:3).
16:05
Vyloučen hráč Filip Hrabáček družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
14:56
P. Krchňáček pouze do helmy hostujícího golmana
14:26
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Jiří Šincl (1:3).