8:1
1:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FBC Vikings Kopřivnice 9:5
21. Lukáš Toman, 25. Vojtěch Blana, 28. Jiří Šrámek, 28. Radim Kahánek, 30. Radim Kahánek, 32. Radim Kahánek, 35. Radim Kahánek, 37. Jakub Smrčka, 44. Petr West - 18. Lukáš Soukal, 35. Jakub Kresta, 45. Daniel Opatřil, 54. Adam Lichnovský, 55. Adam Lichnovský; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 5:3; využití: 2:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Roman Fučík 29 - Jan Klinka 17; po třetinách: 0:1, 8:1, 1:3;
79:59
Komentář trenére hostí:První třetina vyrovnaná, Utkání rozhodla druhá třetina.Třetí jsme hráli vabank. Oceňujeme kvalitu soupeře.
79:59
Komentář domácího trenéra: 1-2 Dnes 19. varianta sestava a zápas s velmi kvalitním soupeřem, který v posledních zápasech téměř nedostává góly. Jak je vidět nejen ženská WTA je o hlavě. Soupeř neustál situaci, kdy přišli na začátek třetiny o 2 minuty pozdě a ano chtěl jsme vyloučení. Nicméně těch další 7 branek ve druhé třetině jim dali kluci.
79:59
2-2 Výborně jsme potrénovali přesilovku, ve třetí třetině jsme hráli buď pořád v oslabení nebo bez míčku. Budeme muset také potrénovat více hru pod tlakem, aby ten konec nevypadal takto. Děkujeme skvělým a úžasným divákům a kotli s bubnem. Hodně štěstí Kopřivnici v play-off.
56:22
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
56:00
Domácí by se neměli tak zbytečně hnát, měli by uklidnit hru. Fučík kryje na dvakrát
55:00
Než jsem to dopsal, tak domácí inkasovali další gól. Zbývá ještě pět minut na 4 góly, to není nereálné.
54:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval David Matúš (9:5).
54:22
Hosté napadají hodně vysoko, snaží se ještě něco s tímto utkáním udělat, ale to by si měla Letka už pohlídat
53:44
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Zdeněk Matúš (9:4).
53:33
Smrčka se vydal na výpravu, ale golman ho vychytal
53:03
Kopřivnice sice kombinuje, ale pohyb Letky je dnes velmi dobrý, Síťka se sice rozvlnila, ale ta boční u Fučíkovy brány
51:45
Zbytečný trest pro domácí, ale 2 minuty to jsou
50:58
Vyloučen hráč Lukáš Toman družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za špatné střídání.
50:49
Matúš střílel, střela měla hodně slušnou trajektorii, ale k jeho smůla netrefila bránu
49:22
Domácí jsou pod zámkem, ale zatím odolávají hostům.
48:51
Vyloučen hráč Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:12
Pokyny od domácího trenéra jasně, třetí gól bude v dnešním utkání ten poslední, tak uvidíme
44:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (9:3).
43:56
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr West, asistoval David Radošovský (9:2).
42:22
Balek zachytil střelu či přihrávku a posílá míček daleko od své brány
41:33
Dle mého názoru hosté mohli odevzdat míček, aby hráli pět proti třem, ale rozhodli se jinak
41:00
Vyloučen hráč Tomáš Lokša družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
39:01
Vyloučen hráč Jaromír Veselý družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
38:13
Stejskal musel zapnout raketový pohon ve svých nohách, aby se vrátil pro přihrávku
36:52
Smrčka se nechal inspirovat Kahánkem, zkusil střelu a je to gol
36:46
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Petr West (8:2).
36:10
Kopřivnice po gólu který dala, zlepšila pohyb a dostává se více za svou polovinu. Ovšem Kahánek je při chuti a střelou z otočky prověřil golmana Kopřivnice
35:03
Neskutečně nabitá třetina góly.
34:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kresta, asistoval Daniel Šimíček (7:2).
34:44
Hm tak to byl krásný gól od Kahánka kdy si počkal, až golman bude padat a pak jen prostrčil míček pod rukou.
34:35
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Vojtěch Blana (7:1).
33:33
Letka aktuálně nemá kam se hnát, takže pošetřila pár vteřinek přihrávkami za svou a kolem své brány.
31:49
A máme tady tří gólového střelce. Hosté nejsou moc důrazní u své branky
31:36
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Lukáš Toman (6:1).
30:42
A když už je nějaká střela, tak je podrží Fučík
29:52
Hostům teď nevychází nic. Domácí toho využívají a přidávají další branku. Letka má skvělý pohyb prakticky po celém hřišti a hosté neví jak se mají dostat do šance
27:02
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jan Nekula (3:1).
26:23
Fučík podržel ! Hostující byli teď kolem brankoviště agresivní jako vosy, ale Fučík nepřipustil nic
25:30
Žabka kterou vyslal Balek na Kahánka, ten sice tento těžký míček trefil, ale bohužel netrefil bránu
24:55
A domácí využívají i druhou přesilovku a dokonce dává gól ten hráč na kterého byl faul
24:29
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana bez asistence (2:1).
22:38
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
21:03
Standardní situace pro Letku, Vavro střílel, ale trefil obránce
20:20
Hosté nestihli nastoupit na plochu včas a pravidla mluví jasně, takže dostali trest za 2 minuty. A domácí tuto přesilovku využívají
20:19
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Vojtěch Blana (1:1).
20:00
Vyloučen hráč Vojtěch Žáček družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
19:59
Střely domácí:6, Hosté:7
18:33
Kahánkova další střela, ale mimo. Hned potom si upravoval čepel, takže to při další střele bude lepší
17:22
Soukalova polostřela zřejmě tečovala Jahodu. Fučík už nestihl zareagovat
17:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Mojmír Jahoda (0:1).
16:49
Rozehrávka pro Letku z rohu. Míček šel na obránce a ten se vrátil až za svou bránu.
16:00
Konečně se dostali více na míček domácí a na chvíli dostali pod tlak Kopřivnici.
14:22
Hra je dost vyrovnaná, na míčku jsou sice více hosté, ale domácí brání skvěle. Je to boj
13:44
Kahánek neprocpal přihrávku na Blanu, to byla těžká pozice v cestě stáli 2 obránci