2:3
1:0
1:0

FBC Letka Toman Finance Group - S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:5p
12. Jiří Šincl, 18. Jan Hranický, 23. Jan Hranický, 39. Lukáš Toman, 47. Tomáš Lokša, 62. Ondřej Vavro - 2. Oldřich Sova, 15. Vojtěch Repček, 21. Vojtěch Repček, 23. Oldřich Sova, 34. Lukáš Rychlý; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 22 - Vojtěch Černohorský 32; po třetinách: 2:2, 2:3, 1:0, 1:0;
61:17
79:59
Komentář trenéra hostí:Když se odrazíme od tohoto utkání, tím správným směrem, tak se nemusíme bát sestupu.Jsme v tom hodně namočeni, ale s Letkou budeme vždycky bodovat.Děkuji za utkání.
79:59
Komentář domácího trenéra: 1/2 Opava není náš oblíbený soupeř. S náma vždy hráje dobře a dnes byla polovinu zápasu lepším týmem. Nám nefungovaly nohy, hlava. Od poloviny zápasu to bylo vyrovnané a posledních deset minut už jsme byli lepším týmem, ale naše šance jsme nevyužili. Obrat nastal v momentě kdy jsme se začali více soustředit, běhat a hrát kvalitně na míčku. Nevyšly nám přesilovky.
79:59
2/2 : To je škoda, máme je dobré a příliš mnoho oslabení. Nestává se nám to. Play-down a také play-off je trošku o něčem jiném. Jsme připraveni, Hrabka v brance famózní. Těšíme se.
61:17
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Martin Kopp (6:5).
58:48
Tak to byl zbytečný faul ke konci třetiny a Opava má ideální příležitost.
58:38
Vyloučen hráč Jiří Šincl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:52
Lipovčan se málem probojoval až do zakončení, tedy lépe řečeno probojoval, ale poté obránci zasáhli a překazili jeho záměr vstřelit branku
56:55
Letka bude chtít rozhodnout ještě ve třetí třetině. Chybí necelé tři minuty, které nás dělí od prodloužení
48:58
Lokša trefuje břevno. A musím říct, že Letka přidává na obrátkách a je mnohem více ve hře. Nebo Opavě docházejí síly
48:33
Hybner promasíroval záda Smrčkovi
46:55
Lokša nadvakrát, ale přece jen dostává míček za záda Černohorského
46:40
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša bez asistence (5:5).
46:33
Domácí se dožadují trestu, ale rozhodčí zůstávají v klidu
45:33
Souboj ve sprintu mezi Vavrem a Hybnerem skončil nerozhodně
45:00
Kahánek už už se chystal vystřelit, ale míček mu v posledním okamžiku přeskočil hokejku
44:33
Hranický střílel, ale golman měl pokrytou svou bližší tyč
43:00
Letka je v tomto oslabení aktivnější a Opava se zatím nedostala k větší akci
41:55
Toman měl dobrou příležitost, ale míček mu sjel z čepele.A Hned na to fauloval Hubl a Opava má další přesilovku
41:20
Vyloučen hráč Dominik Hubl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
38:46
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Dominik Hubl (4:5).
38:03
Domácím to nelepí další hrubku způsobil Lipovčan
37:00
Sova nevyužil příležitost, kterou mu svou chybou nabídl Veselý.
35:33
Šincl se také odhodlal ke střele, ale netrefil
34:05
Druhou přesilovku si vyzkouší i domácí.Vavro na Koppa ten stříli, ale golman chytá.Kahánek orazítkoval tyčku a přesilovka pokračuje.
33:58
Vyloučen hráč Jan Petlach družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
33:41
Hosté využili přesilovku, Letka je dnes nějak bez chuti
33:35
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Karel Balnar (3:5).
33:09
Opava má další přesilovku, tak uvidíme zda navýší své skóre.Balek měl štěstí, že netrefil míček, hokejka byla hodně vysoko.
32:44
Vyloučen hráč Ondřej Vavro družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
28:00
Hubl obíhá jednoho obránce, míjí bránu a běží dál, ale bohužel nic z této individuální akci není
27:03
Šimera na Pavlíka ten mu vrací a Šimera prověřil Hrabáčka
25:59
Opava má slušný pohyb, kterým domácím dělá velký problém, nedokážou se moc prosadit
25:35
Standardní situace pro Opavu, ale nevyužili tuto šanci
25:25
Tak domácí tuhle přesilovku nevyužili a konec přesilovky dokonce hrála Opava u branky Hrabáčka
23:27
Vyloučen hráč Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:54
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova, asistoval Petr Pavlík (3:4).
22:36
Jako blesk z čistého nebe padl tento gol.
22:25
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Hranický, asistoval Tomáš Lokša (3:3).
20:23
Opava využila přesilovku a ujímá se vedení
20:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Jan Mazur (2:3).
19:11
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
18:01
Kahánek dostal přihrávku kdy šel sám na golmana, ale je třeba říct, že to měl daleko od hokejky
17:24
15:12
Balek hledal ve středu hřiště Kahánka, ten však jeho přihrávku nezpracoval
14:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Karel Balnar (1:2).
14:00
Krátka pauza, Hrabáček si musel poupravit řemínek u masky, ale už je vše v pořádku
13:00
Sova si pohrává s obranou letky, svým pohybem těla zmátl obránce LEtky a vystřelil, ale Hrabáček byl na svém místě
12:00
Toman střílel z křídla a před bránou tečoval Blana, nechybělo moc, aby míček trefil do brány
11:33
Šincl ukázal hlad po míčku. Kdy snad na třikrát dorážel. Tady možná mohla být obrana Opavy důraznější
11:16
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl bez asistence (1:1).
10:00
Smrčka čaroval před svou bránou a málem se mu to vymstilo. Šel sám do 2 útočníku Opavy. Naštěstí při posledním pokusu o kličku rozhodčí odpískl faul
08:12
Kopp si krásně narazil s Balkem a šel na bránu, hledal mezírku pod rukou, ale nenašel
06:12
Držení míčku bych aktuálně tipl LEtka 20, Opava 80%
05:12
Mazur vyslal střelu a Hrabáček nemohl moc vidět, jelikož před ním bylo snad 6 hráčů, naštěstí nikdo netečoval
04:00
Lipovčan se vydal do útoku a zkusil střelu, ta však byla zablokována jedním z obránců Opavy
02:20
Kahánek u své brány vymýšlí komu dá ideální přihrávku, ale hosté zatím drží své postavení a nepustili je k akci
01:22
Sova využil, že Hrabáček není rozehřátý a zkusil střelu zápěstím
01:14
Letka se ani nedostala na míček a už loví míček ze své sítě
01:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova bez asistence (0:1).