2:1
1:6
- : -

Snipers Třebíč - FBC Letka Toman Finance Group 5:12
6. Jiří Halama, 18. Filip Salák, 31. Jiří Halama, 35. Adam Benáček, 54. Matěj Kuželka - 3. Radim Kahánek, 4. Jiří Šrámek, 12. Jan Hranický, 16. Jiří Šincl, 20. Jan Hranický, 38. Vojtěch Blana, 42. Vojtěch Blana, 46. Martin Kopp, 47. Tomáš Lokša, 50. Radim Kahánek, 52. Jiří Šincl, 58. Jan Hranický; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 5:2 + Petr West ČK1; využití: 2:3; diváků: 73; zásahy brankářů: Jan Bazala 19 - Roman Fučík 23; po třetinách: 2:5, 2:1, 1:6;
60:00
59:59
A je tu konec utkání, viděli jsme celkem 17 branek! Střely v poslední třetině: 9-13.
59:59
Komentář trenéra domácích Michala Pazderníka: "Nevyšel nám úvod utkání, poté jsme se zvedli a předváděli dobrou hru. Klíčovým bodem utkání byla nešťastná branka na 4:6. Od tohoto stavu si hosté utkání pohlídali. Děkujeme divákům za podporu a soupeři za utkání."
59:59
Komentář trenéra hostů: Třebíč je má výborné zakončení v momentě, kdy se dostane do šance. Klíčem bylo je dnes do šancí nepouštět a to se vzhledem k naší dobré obraně povedlo, zbytek jsme zařídili skvělými bloky. Bohužel jsme v části, kdy jsme působili nedisciplinovaně nabídli domácím vrátit se do zápasu.
59:59
Pokračování komentáře trenéra hostů: Ve třetí třetině jsme se vrátili hlavama do zápasu a zaslouženě vyhráli. Poslední části jsme i protočili lavičku, kapitán si v zápase zahrál levého beka. Nikdy nevíte, co nového vám florbal přinese. Domácím hodně zdaru do play.off
59:00
Máme tu poslední minutu dnešního zápasu.
57:05
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Hranický, asistoval Martin Kopp (5:12).
56:24
Hostující brankář si přiběhl do rohu pokopat si s míčkem, ale fauloval.
55:47
Vyloučen hráč Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
54:40
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hra na zemi.
53:03
Matěj Kuželka teď našel díru mezi nohama hostujícího brankáře.
53:02
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Jaroslav Dlabač (5:11).
51:14
Po krásné přihrávce Vojtěcha Blany se prosazuje Jiří Šincl. Hosté si dnes pro Snipery přichystali zatím 11gólovou nadílku.
51:13
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl, asistoval Vojtěch Blana (4:11).
49:26
Chudák Bazala dostává i přes pěkné zákroky desátý gól.
49:25
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (4:10).
47:56
Hra se nyní přelévá rychle ze strany na stranu, ale ani jeden tým nedokáže proměnit své šance.
46:05
Po další chybě Snipers v obraně dávají hosté dnes už devátý gól.
46:04
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Jan Hranický (4:9).
45:20
Martin Kopp zvyšuje střelou z větší vzdálenosti. Za mě si dnes gól zasloužil za svůj výkon v obraně.
45:19
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Kopp, asistoval Dominik Hubl (4:8).
44:54
Hosté budou mít k dispozici další přesilovou hru.
44:53
Vyloučen hráč Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
43:48
Snipers budou muset zabrat, pokud dnes chtějí nějaké body.
42:09
Ondřej Blažek nyní z hranice malého brankoviště trefil jen dobře postaveného Fučíka.
41:38
Ale Vojtěch Blana ze stejné pozice trefil. Stav utkání 4:7:
41:37
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Jakub Smrčka (4:7).
41:01
Adam Benáček nyní po vytočení netrefil bránu.
39:31
Domácí nedokázali využít přesilovou hru, ale ve hře 5 na 5 si Bazala připsal další nelehký zákrok.
38:37
Michal Machálek si dnes připisuje další vynikající blok.
37:36
Hosté při hře 4 na 4 přidávají šestý gól.
37:35
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Jan Hranický (4:6).
37:25
Vyloučen hráč Jiří Blaha družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
36:17
Roman Fučík si připisuje další zákrok.
34:09
Po rychlé přihrávce před odkrytou branku se Adam Benáček nemýlil a snížil na rozdíl jednoho gólu!
34:08
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
34:08
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Martin Žák (4:5).
32:55
Petr West byl za píchnutí hokejkou vyloučen do konce utkání, následovat bude pětiminutová přesilová hra domácích.
32:54
Vyloučen hráč Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group do konce utkání.
30:50
Těsně po vypršení přesilové hry nádhernou střelou na bližší tyč přidává Jiří Halama dnes třetí gól Snipers!
30:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Halama, asistoval Lukáš Mátl (3:5).
30:15
Gólmanovi hostujícího družstva ale pomáhají i hráči v poli, kteří výborně blokují střely.
29:09
Hostující brankář i ve 37 letech předvádí skvělé reflexy a připisuje si další zákrok.
28:43
Vyloučen hráč Marcel Balek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:37
Martin Žák ze středu hřiště trefil jen brankáře.
27:58
Snipers nyní chybí pohyb a nemůžou tak přidat další gól.
26:24
Hra se nyní opět na chvíli uklidnila.
25:08
Rychlý protiútok Snipers po špatném střídání hostů 4 na nikoho gólem neskončil, protože se najednou objevil Martin Kopp a střelu Lukáše Vlacha zblokoval.
24:21
Další rychlý protiútok hostů, dnes jejich snad největší zbraň, tentokrát gólem neskončil.
23:50
Jiří Halama z úhlu trefil jen masku brankáře, na druhé straně vykopnul míček Bazala.
22:59
Střídačka hostů je v dnešním zápase hodně slyšet.
21:59
Jiří Šrámek z velkého brankoviště netrefil ani branku.
21:24
Zatím sledujeme zápas bohatý nejen na střely, ale i na góly.
20:41
Martin Žák proběhl celé hřiště, ale skákavý balonek skončil jen nad bránou.
20:01
Buly vyhráli znovu hosté a opět z toho mají veliké potěšení.
20:00
20:00
19:59
Máme tu konec první třetiny. Střely: 10-14.
19:36
Po střele tahem ze středu hřiště se prosazuje Jan Hranický.
19:35
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Hranický, asistoval Jan Nekula (2:5).
19:23
Střela Martina Žáka skončila jen v rohu.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:30
Po rychlé kombinaci přidávají i Snipers další branku.
17:29
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Filip Salák, asistoval Lukáš Mátl (2:4).
16:55
Přesilovou hru budu mít k dispozici i hráči Snipers.
16:54
Vyloučen hráč Martin Bořucký družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za špatné střídání.
15:38
Po 15 vteřinách využívají hosté přesilovou hru.
15:37
15:22
Vyloučen hráč Tomáš Rezek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
13:29
Adamu Benáčkovi sklouznul míček z čepele, ale Michal Machálek zablokoval následnou střelu.
12:40
Po dalším rychlém protiútoku hostů Jiří Šincl neusměrnil míček do brány.
11:12
Po rychlém protiútoku 3 na 1 stačilo Janu Hranickému trefit prázdnou bránu, což trefil.
11:11
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Hranický, asistoval Radim Kahánek (1:3).
10:01
Hostující brankář střelu od mantinelu za svá záda nepustil.
09:22
Přihrávka Milana Picmause byla pro Davida Saláka příliš dlouhá.
07:51
Bazalovi střela backhandem ze středu hřiště moc problémů nenadělala.
07:39
Osamocený Adam Benáček před brankou trefil jen brankáře.
06:57
Bazala byl u tyčky připraven a chytil střelu z úhlu.
05:17
Po rychlém protiútoku a skvělém vyvezení od Michala Machálka tu máme i první branku domácích.
05:16
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Halama, asistoval Michal Machálek (1:2).
03:49
Teď domácího brankáře zachránila tyč.
03:10
Po podobné akci vedou hosté už o dva góly.
03:09
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jan Hranický (0:2).
02:23
Hostující tým se po rychlé střele Radima Kahánka na vzdálenější tyč dostávají do vedení.
02:22
01:48
Hosté hrají velmi ofenzivní a vytažený florbal.
00:59
Snipers hledají cestu do útoku.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté a mají z toho velkou radost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Martin Kopp, Marcel Balek, Tomáš Lokša, Radim Kahánek, Dominik Hubl
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, David Salák, Filip Salák, Martin Žák
00:00
Vítejte u online přenosu z dnešního utkání 22. kola Národní ligy mezi domácím družstvem Snipers Třebíč a hostujícím družstvem FBC Letka Finance Group!