2:2
2:2
- : -

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop - SK Domaslavice 6:4
9. David Šimeček, 12. Vít Lestyan, 20. Vít Lestyan, 24. Vít Lestyan, 33. Vít Lestyan, 36. Vít Lestyan - 21. Filip Grác, 23. Filip Grác, 30. David Křižák, 35. Martin Hamrozi; rozhodčí: Dennis Martinek - Jan Pěgřimek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Plhal ? - Šimon Janša ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:2;
36:00
35:58
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Karel Mičulka (6:4).
34:51
Timeout SK Domaslavice
34:51
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Hamrozi, asistoval David Křižák (5:4).
32:24
29:18
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil David Křižák, asistoval Tomáš Uher (4:3).
24:00
24:00
23:23
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Adam Szarowski (4:2).
22:00
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Filip Grác bez asistence (3:2).
20:49
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Filip Grác, asistoval Tomáš Uher (3:1).
19:32
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Marek Plhal (3:0).
19:03
Vyloučen hráč Jakub Miroslav Kůrka družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za hra rukou.
12:19
Vyloučen hráč Martin Hamrozi družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hra rukou.
12:00
12:00
11:14
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Vendula Kopřivová (2:0).
08:10
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil David Šimeček, asistoval Vít Lestyan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dennis Martinek a Jan Pěgřimek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Domaslavice:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Filip Bernatík, Marek Němec, Vendula Kopřivová, Vít Lestyan, Karel Mičulka