4:4
- : -
FBC OSTRAVA

Tigers Jižní Město - FBC OSTRAVA 10:5
1. Iveta Hyršlová, 10. Eliška Chudá, 15. Kristýna Vejvodová, 19. Eliška Chudá, 26. Simona Pálková, 30. Kateřina Kovaříková, 34. Eliška Chudá, 41. Kateřina Kovaříková, 42. Kateřina Kovaříková, 45. Kateřina Kovaříková - 15. Paulína Hudáková, 31. Denisa Kotzurová, 33. Karin Vavrečková, 36. Kristína Hudáková, 38. Kristína Hudáková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Martina Franková 28 - Veronika Tomšová 13; po třetinách: 3:1, 3:0, 4:4;
45:01
Vyjádření trenéra hostí (J.Robenek): Naprosto zasloužená výhra soupeře. Odevzdali jsme tady skoro zadarmo postup do finále poháru. Pokud bychom vstoupili do zápasu jako do třetí třetiny, tak si odvážíme postup. Definitivní rozhodnutí nakonec přinesl pravděpodobně gól na 8:5.
45:01
Vyjádření trenéra domácích (M.Novák): Od začátku se nám dařilo plnit pokyny a hráli jsme poctivě dozadu. Navíc jsme se mohli opřít o výborný výkon gólmanky a produktivitu v zakončení. To jsou hlavní důvody proč se můžeme těšit na finále. Díky soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
45:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 8, Ostrava - 13
45:00
44:59
Domácí tygřice to dokázaly a jsou ve finále!!
44:52
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Trojánková (10:5).
44:52
A ještě jeden gól, který pečetí osud utkání.
44:04
Ostrava to stále zkouší, ale čas utíká.
42:10
Trojánková sama před prázdnou bránou a neskutečně trefuje břevno.
41:40
Vejvodová míjí prázdnou bránu.
41:09
Timeout FBC OSTRAVA
41:09
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (9:5).
41:09
Kovaříková využívá další pobídku, tentokrát od Chudé a domácí opět vedou o 4. Ostrava si bere čas na poradu.
40:06
40:06
Trojánková získala míček a poslala Kovaříkovou samotnou na prázdnou bránu.
39:40
Drtivý ostravský tlak.
39:19
Dobrý zákrok Frankové.
38:09
Ostrava opět v powerplay, zatím to zvládá výborně.
37:30
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Nela Kapcová (7:5).
37:30
A máme tu další gól K. Hudákové, domácí náskok se ztenčuje.
37:20
Trojánková střílí na rugbyové "H".
37:00
Ostrava opět v šesti.
35:54
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Paulína Hudáková (7:4).
35:54
A nese to ovoce. Sestry Hudákovi využívají chybu domácích a Kristina skóruje.
35:17
Ostrava jde šesti.
33:45
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Petra Šebestová (7:3).
33:26
Ostrava vstoupila do třetí třetiny s novou energií a zle domácím zatápí.
32:13
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Karin Vavrečková, asistoval Kristýna Pospíšilová (6:3).
32:13
A situace domácích se začíná komplikovat, další gól přidává Vavrečková
30:24
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Nela Kapcová (6:2).
30:24
A vstup se hostům povedl, Kapcová našla Kotzurovou a ta propálila Frankovou.
30:01
Zdramatizuje Ostrava zápas? To se dozvíme nyní, třetí třetina začíná.
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: Tigers - 7, Ostrava - 8
30:00
29:46
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková bez asistence (6:1).
29:46
Kovaříková přečetla rozehru Ostravy a sama z brejku udeřila.
28:54
Na mantinelech si hráčky nic nedarují.
27:57
Steinbachová trefuje tyč.
27:19
Zápas nabírá na obrátkách a v soubojích se začíná jiskřit.
25:14
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Simona Pálková, asistoval Veronika Balejová (5:1).
25:14
Další trest za chybu v obraně, tentokrát přichází z hole Pálkové.
25:00
Nepřehledný souboj na středu a Grossová odkulhává na střídačku.
23:25
Zápas má nyní poněkud neuspořádanou část.
21:53
Dobrý blok Balkové proti střele Kotzurové.
20:44
Tomšová teď vytáhla jasnou gólovku Trojánkové.
19:58
Domácí zatím dobře využívají své šance a dokáží trestat chyby hostí.
18:48
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (4:1).
18:48
Koupelna v podání Trojánková a milimetrová přihrávka před odkrytou bránu, s tím už si Chudá v klidu poradila.
16:50
Šance domácích po komické vložce od Pálkové.
14:43
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Iveta Hyršlová (3:1).
14:43
Ale domácí velmi rychle reagují gólem Vejvodové a opět vedou o 2 branky.
14:18
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Denisa Kotzurová (2:1).
14:18
Ostrava sehrála povedenou přesilovou hru a korunovala ji gólem P. Hudákové.
12:39
Vyloučen hráč Simona Pálková družstva Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:39
Pálková pozdě u mantinelu a máme tu první přesilovku utkání.
11:01
Ostrava začíná přitápět pod kotlem a měla sérii šancí, zatím bez úspěchu.
09:08
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Nikol Pekárková (2:0).
09:08
Chudá a její krásné chladnokrevné zakončení z úhlu a domácí vedou 2:0.
06:34
Chudá dobrým blokem zastavila střelu Mlejnkové.
05:28
K. Hudáková předvedla krásnou individuální akci, ale Franková likviduje.
04:31
Tempo zápasu zatím není úplně vražedné, uvidíme zda se Ostrava jen déle zahřívá po absolvované cestě.
02:43
Do šance se tlačila Kapcová, ale nedostala se ke kvalitnímu zakončení.
02:00
Vystřídaly se další šance na obou stranách, ale další gól zatím nepřišel.
00:39
Branku družstva Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Dominika Steinbachová (1:0).
00:39
Výborný start domácích, nadvakrát se prosazuje domácí kapitánka Hyršlová!
00:01
Zápas právě začíná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Denisa Kotzurová, Michaela Mlejnková
00:00
Line-up domácích Tigers Jižní Město: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Kateřina Fousová, Kristýna Vejvodová, Iveta Hyršlová, Dominika Steinbachová, Nikol Pekárková
00:00
Semifinále poháru je tu! Domácí Tigers hostí FBC Ostrava. Kdo si zajistí místenku ve finále se dozvíme za cca 90 minut.