1:1
2:1
- : -

FBC Česká Lípa white - Florbal Chomutov 3:2
6. Martin Tejnor, 21. Lukáš Kocourek, 22. Ladislav Pekárek - 4. Adam Martin, 18. Martin Pretl; rozhodčí: Tomáš Novotný - Jan Dlouhý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Beránek 8 - Adam Schindler 13; po třetinách: 1:1, 2:1;
24:00
21:49
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek bez asistence (3:2).
20:30
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Lukáš Kocourek, asistoval Ondřej Hudík (2:2).
20:30
ČL dává gól v 6, bez brankáře.
17:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Pretl, asistoval Vít Sobek (1:2).
17:05
Hra ze přelévá z jedné strany na druhou, zatím bez gólového zakončení. Hru provází spousta nepřesností.
12:00
12:00
05:53
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Martin Tejnor, asistoval Lukáš Dvořák (1:1).
03:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin bez asistence (0:1).
02:05
Vyloučen hráč Viktor Steinz družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novotný a Jan Dlouhý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa white: brankář: Vojtěch Beránek; hráči v poli: Ondřej Hudík, Václav Drahoš, Ladislav Pekárek, Viktor Steinz, Lukáš Kocourek