- : -
F.A.T.R. B
F.A.T.R.

F.A.T.R. B - F.A.T.R. 2:12
16. Roman Valkovič, 39. Petr Marcaník - 3. Marek Bábíček, 11. Jaroslav Němec, 12. Marek Bábíček, 16. Jaroslav Němec, 18. Lukáš Procházka, 20. Radek Kraml, 25. Lukáš Procházka, 31. Lukáš Procházka, 32. Vladimír Jordán, 35. Václav Dohnálek, 35. Vladimír Jordán, 36. Vladimír Jordán; rozhodčí: Pavel Rochovanský - Tomáš Olbert; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Veit ? - Lukáš Bábíček ?; po třetinách: 0:3, 1:4, 1:5;
39:00
38:06
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil Petr Marcaník bez asistence (2:12).
35:26
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Vladimír Jordán, asistoval Marek Elbl (1:12).
34:27
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Vladimír Jordán, asistoval Marek Bábíček (1:11).
34:14
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Václav Dohnálek, asistoval Jaroslav Němec (1:10).
31:59
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Vladimír Jordán, asistoval Pavel Vích (1:9).
30:25
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Vladimír Jordán (1:8).
26:00
26:00
24:48
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Marek Bábíček (1:7).
23:53
Vyloučen hráč Libor Výleta družstva F.A.T.R. B na 2 minuty za blokování hokejky.
19:24
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Radek Kraml, asistoval Václav Dohnálek (1:6).
17:30
15:56
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil Roman Valkovič, asistoval Josef Můčka (1:4).
15:03
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Jaroslav Němec, asistoval Lukáš Bábíček (0:4).
13:00
13:00
11:47
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Marek Bábíček bez asistence (0:3).
10:03
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Jaroslav Němec, asistoval Lukáš Kratochvíla (0:2).
02:55
Branku družstva F.A.T.R. vstřelil Marek Bábíček, asistoval Pavel Vích (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rochovanský a Tomáš Olbert.
00:00
00:00
Line-up hostů F.A.T.R.: brankář: Lukáš Bábíček; hráči v poli: Marek Bábíček, Marek Elbl, Pavel Vích, Lukáš Procházka, Vladimír Jordán
00:00
Line-up domácích F.A.T.R. B: brankář: Jiří Veit; hráči v poli: Jan Maňák, Petr Marcaník, Michal Škodík, Jiří Ilčík, Zbyněk Grufík