1:2
0:0
- : -

FBK Spartak Hluk B - SFK Kozel Počenice B 4:2
6. Miroslav Tichopádek, 11. Jiří Chladný, 13. Michal Unčovský, 24. Miroslav Tichopádek - 18. Martin Pátík, 19. Jakub Křivánek; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Richard Podškubka ? - Jiří Králík ?; po třetinách: 3:0, 1:2, 0:0;
45:00
44:57
Vyloučen hráč Jiří Chladný družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za blokování hokejky.
43:25
Timeout SFK Kozel Počenice B
42:39
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk B neproměnil Patrik Kaňovský.
38:06
Timeout FBK Spartak Hluk B
36:51
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk B neproměnil Pavel Rochovanský.
30:00
30:00
23:37
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Miroslav Tichopádek, asistoval David Vlachopulos (4:2).
19:38
Vyloučen hráč Martin Mlýnek družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za sekání.
18:12
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Jakub Křivánek, asistoval Jiří Podlena (3:2).
17:42
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Martin Pátík, asistoval Miroslav Michajlovič (3:1).
15:00
15:00
12:17
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Michal Unčovský, asistoval Jiří Chladný (3:0).
10:00
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Jiří Chladný, asistoval Patrik Kaňovský (2:0).
05:25
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Miroslav Tichopádek, asistoval Pavel Rochovanský (1:0).
00:55
Vyloučen hráč Patrik Kaňovský družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel Počenice B:
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk B: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jiří Chladný, Patrik Kaňovský, David Vlachopulos, Ondřej Hubáček, Miroslav Tichopádek