0:3
2:4
- : -

SFK Kozel Počenice B - 1. AC Uherský Brod 2:11
38. Miroslav Michajlovič, 41. Miroslav Michajlovič - 8. Josef Halík, 12. Josef Vintr, 12. Zdeněk Krajčovič, 13. Ondřej Maršálek, 18. Michael Kovařík, 24. Zdeněk Krajčovič, 30. Ladislav Mlynář, 37. Zdeněk Krajčovič, 38. Zdeněk Krajčovič, 40. Zdeněk Kostelník, 42. Pavel Manda; rozhodčí: Jiří Chromek - Robin Hromeček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jiří Králík ? - Marek Sedláček ?; po třetinách: 0:4, 0:3, 2:4;
45:00
42:22
Vyloučen hráč Pavel Manda družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
41:17
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Pavel Manda bez asistence (2:11).
40:49
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Miroslav Michajlovič, asistoval Martin Zimek (2:10).
39:19
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Kostelník, asistoval Zdeněk Krajčovič (1:10).
37:59
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Zdeněk Kostelník (1:9).
37:43
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Miroslav Michajlovič, asistoval Petr Dvorský (1:8).
36:21
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Ladislav Mlynář (0:8).
33:20
Vyloučen hráč Miroslav Kučera družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
29:06
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Ladislav Mlynář, asistoval Michael Kovařík (0:7).
23:20
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Josef Vintr (0:6).
20:32
Trestné střílení družstva 1. AC Uherský Brod neproměnil Ladislav Mlynář.
17:58
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Michael Kovařík, asistoval Zdeněk Krajčovič (0:5).
15:00
15:00
12:34
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Ondřej Maršálek, asistoval Michal Machara (0:4).
11:45
11:00
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Zdeněk Kostelník (0:2).
07:33
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Halík, asistoval Ladislav Mlynář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Chromek a Robin Hromeček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC Uherský Brod: brankář: Marek Sedláček; hráči v poli: Pavel Manda, Josef Vintr, Zdeněk Kostelník, Zdeněk Krajčovič, Ladislav Mlynář