1:1
- : -
FRC Mikulov

FBŠ Hattrick Brno B - FRC Mikulov 1:5
38. Matěj Němec - 4. David Jarošek, 10. Ibrahim Burda, 16. Ibrahim Burda, 22. Mikuláš Svoboda, 35. Ibrahim Burda; rozhodčí: Martina Horáková - Jana Pražáková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Špalek ? - Matěj Skočík ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:1;
39:00
37:45
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Matěj Němec, asistoval Michael Ceyp (1:5).
34:05
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil Ibrahim Burda, asistoval Ondřej Jarošek (0:5).
28:10
Vyloučen hráč Ibrahim Burda družstva FRC Mikulov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:00
26:00
21:46
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil Mikuláš Svoboda bez asistence (0:4).
15:33
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil Ibrahim Burda, asistoval Václav Jeřábek (0:3).
13:00
13:00
09:27
03:48
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil David Jarošek, asistoval Tadeáš Svozil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martina Horáková a Jana Pražáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FRC Mikulov:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno B: brankář: Petr Špalek; hráči v poli: Filip Dvořák, Martin Lank, Adam Roznos, Tadeáš Rataj, Lukáš Martinek